WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Assassin’s Creed Odyssey otrzymało „miecz z E3” – gracze doczekali się upragnionej broni

Assassin’s Creed Odyssey otrzymało miecz, na który czekali fani gry. Dlaczego jest on taki wyjątkowy?

Zaskakujące jak czasem błahe sprawy mogą mieć wielkie znaczenie dla danej społeczności. No, bo kto by pomyślał, że miecz z Assassin’s Creed Odyssey zasłuży sobie na cały wpis. Co jest w nim takiego wyjątkowego, że gracze szukali go od premiery gry?

Czytaj też: EA wyda drużynową grę akcji – nowy tytuł w ramach EA Originals

Hero’s Sword to miecz, który w tej chwili społeczność serii Assassin’s Creed chce zdobyć najbardziej. Rzućcie okiem na jego wygląd.

Jego statystyki rzeczywiście mogą się podobać jednak to nie o moc tutaj chodzi. Broń spodobała się graczom z wyglądu już dawno temu. Konkretnie, po raz pierwszy mogliśmy go zobaczyć na jednym ze zwiastunów gry z E3 2018.

Miecz odnaleźć możemy również na oficjalnej stronie gry. W sieci poszukać możemy nawet nagrania, na którym tworzona jest replika Hero’s Sword.

W skrócie – miecz był wszędzie. Tylko nie w finalnej wersji gry. Od premiery gracze starali się go zdobyć, jednak bez skutku. Żaden quest, ani żadna ukryta lokacja nie pozwalała na zdobycie tego orężu.

Ubisoft na szczęście nie zapomniał o tym mieczu. W najnowszej, darmowej aktualizacji w grze pojawi się zadanie „A Friend Worth Dying For”. Nagrodą za ukończenie tej misji będzie właśnie upragniony przez społeczność miecz. Koniec z poszukiwaniami.

Czytaj też: Donkey Kong w Super Smash Bros. Ultimate jest zepsuty – gracze proszą o naprawę postaci

Źródło: kotaku.com