WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Aston Martin zbuduje galerię dla Twojego supersamochodu

Jeśli macie w planach zakup supersamochodu, to chyba nie planujecie trzymać go w jakimś tam garażu, co nie? Na to ma nadzieje Aston Martin, który może nie tylko z pobudek finansowych, ale również dbałości o swoje samochody zapowiedział nowy program, w ramach którego zbuduje galerię dla Twojego supersamochodu. 

Czytaj też: Pewna inżynier wszczepiła sobie pod skórę klucz do Tesli

W ramach Aston Martin Automotive Galleries and Lairs firma nie tylko zaprojektuje klientowi spersonalizowaną pod każdym kątem galerię/wystawę/dom dla supersamochodu, ale też zajmie się jego realizacją. Wszystko po to, aby te najlepsze supersamochody dostały miejsce, na które zasługują. Dyrektor kreatywny Astona Marina, Marek Reichman powiedział w komunikacie prasowym:

Wyobraź sobie rekolekcje w domu lub w willi zbudowane wokół samochodu. Obraz tworzący najlepszą przestrzeń do zaprezentowania własnych dzieł sztuki motoryzacyjnej. Teraz można to osiągnąć dzięki tej nowej ofercie.

Właściciele Aston Martin, chcący skorzystać z usługi, będą współpracować z zespołem projektowym firmy wraz z „renomowanymi” architektami, aby stworzyć idealne mieszkanie dla swoich pojazdów. Chodzi o to, aby samochód lub samochody otrzymały centralną scenę, z przestrzenią wokół nich, aby bawić i doceniać misterne szczegóły brytyjskiej inżynierii samochodowej.

Dla entuzjastów motoryzacji garaż jest tak samo ważny jak reszta domu, a specjalnie zaprojektowana galeria samochodowa zaprojektowana przez Astona Martina, która albo skupia się na popisywaniu się samochodem, albo stanowi część większej, zintegrowanej przestrzeni rozrywkowej. 

Czytaj też: Elektryczny I.D. R Volkswagena podbije chińską górę Tianmen

Źródło: New Atlas