WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Astroneer przygotował coś specjalnego na rocznicę misji Apollo 11

50. rocznica lądowania na Księżycu w ramach misji Apollo 11 jest świetną okazją dla niektórych producentów do zdobycia małego rozgłosu. Zwłaszcza jeśli mówimy o grach, w których kosmos gra pierwsze skrzypce. Jedną z takich produkcji jest Astroneer i jak możecie się spodziewać, on również zaoferuje coś specjalnego na rocznicę misji Apollo 11.

Czytaj też: Nowe szczegóły o Cyberpunk 2077 powinny Was uspokoić

Astroneer po swojej przygodzie w Early Accesie został wreszcie oficjalnie wydany przed kilkoma miesiącami. Ten projekt miałem przyjemność śledzić od praktyczne początku i patrząc na jego finalną wersję… no cóż, powiedzieć, że się rozwinął, to jakby nic nie powiedzieć. My jednak tutaj nie o tym, bo głównym tematem jest to, że twórcy Astroneer przygotowali sporo nowej zawartości.

W „księżycowej aktualizacji” Astroneer wzbogacił się o możliwość odbycia podróży na Desolo, czyli odpowiednik naszego księżyca. Tam z kolei mogą zapuścić się w poszukiwaniu lądownika Apollo, którego odnalezienie zagwarantuje każdemu z nas unikalną skórkę dla bohatera. Ponadto lądownik zaszczyci nas godzinnym audio-logiem, który przedstawia rozmowę pomiędzy Collinsem (jednym z astronautów) i centrum dowodzenia.

Czytaj też: Zgarnij świetną platformówkę na jeden wieczór za darmo

Źródło: PCGamer