Reklama
aplikuj.pl

Atari Mania, czyli szybkie przygody w klasycznych, popsutych grach

atari mania

Atari Mania zadebiutowało na konsole PlayStation. W tym tytule przyjdzie nam zagrać w ponad setkę gier z Atari, które zostały zawirusowane. Tempo rozgrywki jest tutaj bardzo duże!

Atari Mania na PlayStation

Atari Mania to dzika podróż przez historię gier wideo, będąca kolekcją mikrogier, opakowaną w przezabawną narrację retro, pełną eksploracji i niespodzianek. Wcielasz się w postać opiekuna Skarbca Atari, magazynu klasycznych gier Atari. Pewnej nocy pojawia się martwy piksel i wkrótce wszystko się psuje!

Czytaj też: Premiery Road 96 Mile 0 nie możecie przegapić

Znane i lubiane gry zaczynają się wypaczać, mutować i łączyć w serię coraz bardziej szalonych wyzwań. Do Ciebie należy walka z pikselami i innymi zaskakującymi złoczyńcami oraz przywrócenie porządku w Skarbcu!

Twórcy wymieniają następujące cechy gry wydanej przez Atari:

  • Manic Mashups – Ponad 150 dzikich mikrogier obejmujących całą gamę gier Atari, od Asteroidów po Zemstę Yarsa. Będziesz zwalczać stonogi za pomocą wiosła Ponga i przemykać obok Rhindle’a, najsroższego smoka przygody!
  • Doskonała eksploracja – rozwiązuj podchwytliwe zagadki i korzystaj z narzędzi, aby przechodzić przez Skarbiec i odkrywać pisanki oraz trofea Atari.
  • Pixel-Perfect Style – Urocze, neo-retro artowe uaktualnienie klasycznego stylu Atari 2600.
  • Postacie, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś – stań twarzą w twarz z jednymi z najwspanialszych gier i postaci w historii gier wideo. Zaufaj nam – już nigdy nie pomyślisz o Misiu Bentleyu w ten sam sposób!
  • Skarbnica historii Atari – Kolekcje obfitują w zabytkowe dzieła sztuki, plakaty i podręczniki Atari.
  • A Chiptune Delight – Pulsująca, radosna ścieżka dźwiękowa zawierająca dźwięki inspirowane stylem retro.