Reklama
aplikuj.pl

Premiery Road 96 Mile 0 nie możecie przegapić

road 96 Mile 0

Road 96 Mile 0 to kolejna niezależna produkcja studia Digixart. Dlaczego powinniście mieć na uwadze ten tytuł? Niepozorna produkcja skrywa więcej emocji, niż niejedna gra AAA.

Road 96 Mile 0 to już kolejna część

Zawsze, gdy mam szansę polecić jakieś mniej znane produkcje z rynku growego, polecam Road 96. Ten przygodowy tytuł jest kilkugodzinną produkcją, która zabierze was w autostopową podróż pełną trudnych wyborów moralnych. Dziś za to wychodzi kolejna część – Road 96 Mile 0.

Czytaj też: Foliarskie Greyhill Incident na nowym materiale dowodowym

Road 96 Mile 0 to narracyjna gra przygodowa z elementami muzycznymi stworzona przez DigixArt, francuskie studio odpowiedzialne za świetnie przyjętą grę Road 96, 11-11 Memories Retold oraz wyróżnione 5 nagrodami Pégases. W wydanej przez Ravenscourt grze wcielamy się na zmianę w Zoe i Kaito, parę nastolatków o zupełnie odmiennym pochodzeniu i poglądach. Mieszkają i odkrywają każdy zakątek w White Sands, luksusowym osiedlu, na którym elita Petrii ma domy, a rodzice Kaito ciężko pracują.

Zoe to jedna z bohaterek Road 96. Jest córką ministra, pochodzi więc z bogatej części miasta. Kaito poznaliśmy z kolei w grze Lost in Harmony. On z kolei żyje w gorszej dzielnicy. Przyjaźnią się, ale wkrótce może się to zmienić.

Podróż, którą odbędą w Road 96: Mile 0, wystawi na próbę ich przyjaźń oraz wszystko, w co wierzą. Mówi się, że nie da się kupić szczęścia ani przyjaciół. Ci nastoletni marzyciele dowiedzą się, gdzie ich miejsce. Czy ich relacja to przetrwa?

Czym jest za to Road 96 Mile 0 – About a Girl?

W zestawie z grą znajdziemy również inną, nietypową produkcję. „Road 96 Mile 0 – About a Girl” to interaktywny e-book i obowiązkowa pozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać losy Zoe i innych ważnych postaci w okresie dzielącym obie gry.

Czytaj też: Sezon imprez growych. E3 umarło, ale są inne wydarzenia

Akcja gry paragrafowej rozpoczyna się zaraz po zakończeniu Road 96 Mile 0 i prowadzi nas aż do rozpoczęcia historii opowiedzianej w Road 96. Odwiedzicie nowe miejsca w Petrii, ponownie doświadczycie znanych wydarzeń, na przykład imprezy z muzyką rave, z nowej perspektywy, a nawet spędzicie trochę czasu z Jarodem.