Reklama
aplikuj.pl

Specjalne buty na 50-lecie Atari. Specjalna edycja dla OCA Low i Catiba Pro

Specjalne buty na 50-lecie Atari, OCA Low, Catiba Pro

Buty nie wydają się szczególnie świetnym wyborem na świętowanie ważnych dat dla technologicznych firm, ale patrząc na rozpowszechniony kult unikalnych modeli, to z pewnością znajdą dla siebie niszę na rynku. Specjalne buty na 50-lecie Atari, czyli firmy, którą pamiętają obecnie zwłaszcza ci, dla których szał na Jordany nie był niczym obcym w młodych latach z pewnością się do tego zaliczą.

W ramach współpracy Atari z firmą Carium, powstaną specjalne modele OCA Low i Catiba Pro

Wedle ogłoszenia z czwartku Atari w ramach współpracy z firmą Carium przede wszystkim udzieli swojego logo, które znajdzie się na każdej z pięciu planowanych wersji. Z tego co wiadomo, plan obejmuje wydanie wersji czarnej i białej modelu Catiba Pro z rozpikselizowanym logo producenta obuwia, podczas gdy model OCA Low będzie dostępny dodatkowo w wersji czerwonej i uzupełni projekt napisem „Game On”.

Czytaj też: NVIDIA zacznie współpracować z Intelem? Szanse na to są ogromne

Każdy z modeli został wykonany z materiałów przyjaznych środowisku, bo m.in. bawełny organicznej z certyfikatem GOTS, naturalnej guma i tworzyw sztucznych z recyklingu. Gdyby tego było mało, za każdą zakupioną parę Atari i Cariuma zasadzą dwa drzewa w amazońskich lasach deszczowych. Cena? Za Catiba Pro z logo Atari przyjdzie chętnym zapłacić 98 dolarów, a za OCA Low 89 dolarów.