Reklama

Audi E-Tron GT po raz kolejny w kamuflażu

Motor1 zaserwował nam kolejny zestaw szpiegowskich zdjęć z testów Audi E-Tron GT w północnej Europie, którego prototypy różnią się od siebie za każdym razem.

Ten Audi E-Tron GT pozował do kamery z nieco mniejszą maską w porównaniu do prototypu zauważonego w zeszłym tygodniu. Testowany pojazd miał też inne felgi aluminiowe i cieńszy kamuflaż na przednich błotnikach, który odsłaniał zatyczki portów ładowania po obu stronach.

Audi było na tyle miłe, że zdjęło nawet część kamuflażu na tylnych światłach, dzięki czemu możemy zobaczyć klastry prawie w całej okazałości. Koncepcja, na której bazuje, miała jednak niewidoczny tutaj pasek LED z tyłu, który rozciągał się na całą pokrywę bagażnika i łączył się ze światłami.

Wszystko wskazuje na to, że E-Tron GT będzie niemalże kopią koncepcji zaprezentowanej w listopadzie 2018 roku. Zmiany ograniczą się do tradycyjnych zmian, czy większych lusterek, ale ten elektryczny sedan najwidoczniej nie straci wiele w produkcyjnej wersji.

Oczekuje się, że Audi zaprezentuje E-Tron GT przed końcem roku, a dokładniej mówiąc, podczas Los Angeles Auto Show w listopadzie.