Reklama
aplikuj.pl

Szkoda, że Aurora Shores do Way of the Hunter nie łagodzi gry

way of the hunter

Alaskańskie DLC Aurora Shores do Way of the Hunter jest już dostępne. Co tym razem prezentują deweloperzy ostatniej, popularnej gry o polowaniu?

Aurora Shores trafiło do Way of the Hunter

Aurora Shores, dodatek do gry Way of the Hunter, jest już dostępny na platformach PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Chroń wyjątkową, dziką przyrodę Alaski i odkrywaj nietknięte łowiska, jakich nie ma nigdzie indzej na świecie. Od najwyższych szczytów Nianuk Rise po rozległy las deszczowy Aivuk, ta niezmierzona dzicz pokaże ci niesamowite rzeczy, a także cię przetestuje!

Czytaj też: Deweloperzy gry The Expanse zaprezentowali coś co widzieliśmy

Way of the Hunter – Aurora Shores jest dostępne na platformach PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w polskiej wersji językowej. Podstawowa gra Way of the Hunter jest jednak wymagana do skorzystania z dodatku.

Way of the Hunter nie dla każdego

Łąki Aurora Shores są pełne życia. Wilki szare i rude lisy, uhle pstrodziobe i dzikie kaczki, a nawet słynne alaskańskie łosie… Tutaj każdy myśliwy znajdzie zwierzynę wartą ustrzelenia.

Czytaj też: PS VR2 już rośnie w siłę. Światowy hit otrzyma tryb VR

Łowcy będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudnymi warunkami pogodowymi, ale także z szeregiem rzadkich ofiar, takich jak łoś Roosevelta i bizon leśny, które czekają na odnalezienie zarówno przez doświadczonych myśliwych, jak i okrutnych drapieżników.

Deweloperzy wymieniają następujące cechy dodatku:

  • 14 wspaniałych gatunków do napotkania
  • Nowe krajobrazy do odkrycia: Aurora Shores to rozległe tereny (64 kilometry kwadratowe)
  • Nowy typ otoczenia: lasy deszczowe oraz mroźne szczyty gór
  • Nowa historia: wypełniaj obowiązki policjanta stanowego

Świetnie byłoby, gdyby gry myśliwskie oferowały również alternatywne tryby rozgrywki, pozwalające na zwiedzanie tych wspaniałych światów. Zamiana broni palnej na strzałki usypiające lub na mechanikę fotografowana brzmi, jak sposób na dotarcie do szerszego grona graczy.