Avengers: Endgame – Thanos niszczy tarczę Kapitana Ameryki na nowych grafikach koncepcyjnych

Avengers: Endgame, Avengers, Kapitan Ameryka, Thanos, Steve Rogers, Falcon i Zimowy Żołnierz, Marvel, MCU

W sieci pojawiły się nowe, oszałamiające grafiki koncepcyjne z filmu Avengers: Endgame. Przedstawiają moment, w którym Thanos niszczy tarczę Kapitana Ameryki.

W Avengers: Endgame nie zabrakło emocjonujących, epickich momentów, do których z pewnością należał ten, w którym Thanos swoim mieczem niszczy tarczę Kapitana. Wielu z nas na chwilę wstrzymało wtedy oddech zastanawiając się, z czego została zrobiona broń Tytana. Jednak po obejrzeniu nowych grafik zaczniemy się zastanawiać, jak potężny był tak naprawdę Thanos.

Dzięki kierownikowi ds. rozwoju wizualnego Marvel Studios, Ryanowi Meinergingowi, możemy przyjrzeć się kilu alternatywnym ujęciom tej sceny. Tym razem Szalony Tytan używa nie miecza, a swoich pięści roztrzaskując tarczę na drobne kawałeczki. Same grafiki wyglądają niesamowicie, a co dopiero, gdyby taka sekwencja pojawiła się w filmie. Z pewnością dodałoby to więcej dramatyzmu do tej i tak poruszającej sceny.

Zobaczcie sami!

https://www.instagram.com/p/B92f5T1pe5c/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B94qBcWJ1Yn/?utm_source=ig_web_copy_link

CZYTAJ TEŻ: Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają piosenkę Johna Lennona

Pomimo zniszczenia tarczy w walce z Thanosem, na końcu filmu Steve Rogers wręcza ją Samowi Wilsonowi. Jest to wersja pochodząca z jego wyprawy w przeszłość i ma być symbolem nowego Kapitana, którym został Falcon. W materiałach z serialu Falcon i Zimowy Żołnierz widzieliśmy, że będzie się nią posługiwał John Walker.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News