Reklama
aplikuj.pl

Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają piosenkę Johna Lennona

Gal Gadot, Natalie Portman, Mark Ruffalo, James Marsden, Sarah Silverman, Imagine - John Lennon, John Lennon, Wonder Woman, koronawirus, gwiazdy w obliczu koronawirusa

Wiele gwiazd kina i showbiznesu czynnie wspiera walkę z pandemią koronawirusa. Nawołują do pozostania w domu, dbania o higienę, nie brakuje też pomocy finansowej. Tym razem jednak aktorki, aktorzy i muzycy zaśpiewali hymn Johna Lennona, by dodać wszystkim otuchy. Posłuchajcie jak wyszło!

Atmosfera w obliczu pandemii jest dość napięta, a wiele osób żyje w ciągłym strachu bojąc się o życie swoje i bliskich. Dużo firm przerzuciło się w miarę możliwości na pracę zdalną, a niektórzy poddali kwarantannie. W coraz większej ilości państw zamyka się kina, zakazuje spotkań w większym gronie, a siedzenie w domu nie dla każdego jest łatwe. Dlatego właśnie gwiazdy postanowiły podnieść nas trochę na duchu i na Instagramie Gal Gadot pojawiło się nagranie, w którym możemy usłyszeć śpiewane przez nich Imagine Johna Lennona.

Aktorka wcielająca się w Wonder Woman już 6 dzień jest na dobrowolnej kwarantannie, co sprawiło, że dużo myśli na temat globalnego charakteru pandemii. Dodaje, że zainspirowała się nagraniem z Włoch, na którym mężczyzna gra na trąbce ten właśnie utwór dedykując go wszystkim ludziom poddanym kwarantannie. Gal Gadot rozpoczęła więc utwór Lennona, a w dokończeniu pomogli jej sławni przyjaciele. Ostatnie wersy ponownie należą do Wonder Woman.

CZYTAJ TEŻ: Koty – Seth Rogen i Rian Johnson chcą wersji bez cenzury, a grafika koncepcyjna z filmu wzbudza przerażenie

Na nagraniu wzięli udział: Natalie Portman, Mark Ruffalo, James Marsden, Sarah Silverman, Kristen Wiig, Amy Adams, Sia, Pedro Pascal, Jamie Dornan, Zoe Kravitz, Chris O’Dowd, Leslie Odom Jr., Eddie Benjamin, Ashley Benson, Lynda Carter, Jimmy Fallon, Will Ferrel, Norah Jones, Kaia Gerber, Cara Delevingne, Annie Mumolo, Labrinth i Maya Rudolph. 

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News