Reklama
aplikuj.pl

Bad Education – Hugh Jackman w zwiastunie filmu HBO

Bad Education pełny zwiastun, Hugh Jackman Bad Education, Bad Education data premiery, Bad Education fabuła filmu, Bad Education film HBO

HBO zaprezentowało pełny zwiastun Bad Education, filmu w którym Hugh Jackman wciela się w kuratora szkolnego i defraudanta. Zobaczcie jak aktor sprawdza się w tej roli.

CZYTAJ TEŻ: Czy premiera drugiego sezonu The Umbrella Academy zostanie opóźniona?

Bad Education to nowy film HBO. W roli głównej Hugh Jackman, który wcieli się w postać Franka Tassone, kuratora szkolnego okręgu Long Island, który zdołał zdefraudować 11 mln dolarów z budżetu szkolnego. Zanim wybuchł skandal, Frank był uwielbiany zarówno przez uczniów jak i rodziców i nauczycieli. Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, a scenarzysta Mike Makowsky był uczniem szkoły w Roslyn w czasie, gdy Tassone został aresztowany.

https://youtu.be/ZVffM3OZkH8

HBO zainwestowało 20 milionów dolarów w same prawa do zekranizowania historii opianej w artykule z 2004 opublikowanego w magazynie New York. W obsadzie prócz Jackmana zobaczymy Allison Janney, Geraldine ViswanathanRay RomanoKathrine NarducciAlex Wolff i Stephanie Kurtzuba.

Bad Education zadebiutuje na HBO GO 25 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News