Reklama
aplikuj.pl

Baldur’s Gate 3 w końcu przebija się na nowe urządzenia

baldur's gate 3

Baldur’s Gate 3 trafi na kolejna platformę! Tym razem Larian Studios wyda swoją produkcję na PlayStation 5!

Baldur’s Gate 3 na PlayStation 5

W końcu! Baldur’s Gate 3 to tytuł, który spędził we wczesnym dostępie kilka lat, ale było warto, ponieważ dziś produkcja zbiera doskonałe oceny od graczy. Pełna wersja zadebiutuje 31 sierpnia 2023 roku, również na PlayStation 5.

Czytaj też: Ubisoft naprawił grę sprzed ośmiu lat

Co w Baldur’s Gate 3?

Zbierz swoją drużynę i wyrusz ponownie do Zapomnianych Krain w opowieści o przyjaźni i zdradzie, poświęceniu i przetrwaniu oraz pokusie władzy absolutnej.

Za sprawą pasożyta, którego łupieżcy umysłów umieścili w twojej głowie, budzi się w tobie tajemnicza moc. Staw jej opór i pokonaj siły ciemności ich własną bronią albo poddaj się jej i stań się ucieleśnieniem zła.

Stwórz własną postać, wybierając z szerokiej gamy ras i klas D&D, lub graj postacią fabularną posiadającą własną historię. Wędruj po Zapomnianych Krainach i poza granice świata. Czeka na ciebie przygoda, łupy, bitwy i romanse. Graj w pojedynkę, samemu dobierając członków drużyny, lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy (dwie osoby na podzielonym ekranie na PlayStation 5).

Czytaj też: Harmonogram wyprzedaży Steam w rękach graczy

Dzięki nowemu silnikowi graficznemu Divinity 4.0 Baldur’s Gate 3 daje bezprecedensową swobodę eksploracji, eksperymentowania i interakcji w świecie, który dynamicznie reaguje na twoje decyzje i wybory. Zostań bohaterem opowiedzianej z filmowym rozmachem przygody w największym świecie, jaki dotąd stworzyło Larian Studios.

Zapomniane Krainy to ogromny, skomplikowany i zróżnicowany świat, pełen sekretów czekających na odkrycie – nie tylko wokół ciebie, ale także nad i pod tobą. Skradaj się, nurkuj, przeciskaj przez szczeliny, wspinaj się i skacz – od głębin Podmroku po dachy Górnego Miasta. To ty zdecydujesz, jak przetrwasz w tym świecie i jaki ślad w nim po sobie pozostawisz.