Reklama
aplikuj.pl

Ubisoft naprawił grę sprzed ośmiu lat

ubisoft

Ubisoft w końcu doprowadził do tego, że jedna z gier producenta jest grywalna na PlayStation 5. Co ciekawe, aktualizacja przeznaczona jest dla wersji PlayStation 4.

Ubisoft naprawia Assassin’s Creed Syndicate

W Assassin’s Creed Syndicate większość osób grała jeszcze w 2015 roku. Jako Jacob i Evie Frye, młodymi i porywczymi asasynami, używaliśmy swych umiejętności, żeby pomóc ludziom wyniszczanym przez pędzący postęp. Uwalnialiśmy dzieci wykorzystywane w fabrykach do niewolniczej pracy i wykradaliśmy cenne materiały ze statków wroga.

Czytaj też: Mighty Doom to słodka, mobilna gra o brutalnej marce

Gra działała świetnie do czasu premiery PlayStation 5. Okazało się wtedy, że niestety jest to jeden z nielicznych tytułów, które po prostu są niegrywalne na nowych konsolach w ramach kompatybilności wstecznej z PlayStation 4. Lista niedziałających gier była bardzo krótka, a z serii Assassin’s Creed tylko ta wersja miała problemy z działaniem. Jak to wyglądało?

W grze występowało bardzo mocne migotanie obiektów przez co rozgrywka była bolesna dla oczu, a dla niektórych graczy więc niebezpieczna.

W końcu jednak Ubisoft znalazł rozwiązanie problemu Assassin’s Creed Syndicate i już dzisiaj pojawi się łatka 1.53 do wersji PlayStation 4. Ma ona naprawić problemy z działaniem tego tytułu na PlayStation 5.