WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Banda Bękartów zawita wkrótce do Kingdom: Come Deliverance

Nie tak dawno cieszyliśmy się z nieoficjalnego, ale ewidentnego teasera Kingdom: Come Deliverance 2, a dziś studio Warhorse ujawniło premierę kolejnego DLC do pierwszej odsłony serii.  

W ramach DLC Band of Bastards do Kingdom: Come Deliverance będziemy musieli poprowadzić i trzymać w ryzach opłaconą przez władcę ziem Ratajów bandę najemników, która ma zapewnić w okolicy ład i porządek. Wynika to z samego opisu ze sklepu Steam:

Na drogach wokół Ratajów zapanowało bezprawie, dlatego Sir Radzik Kobyła sprowadza do pomocy starego znajomego. Jest nim zubożały, przebiegły baron Kuno z Rychwaldu, stojący na czele osławionej bandy najemników. Radzik daje im za przewodnika Henryka… którego zadaniem jest trzymanie w ryzach skorych do bitki najemników. Oddział rusza w drogę i wkrótce natrafia na zaprzysięgłych wrogów Radzika, którzy przybyli wyrównać rachunki. Rywale rozpoczynają walkę, która musi zakończyć się decydującym starciem.

Band of Bastards będzie trzecim i tym samym przedostatnim DLC do Kingdom: Come Deliverance, które zadebiutuje już 5 lutego. Twórcy nie ujawnili wprawdzie ceny, ale możemy się spodziewać podobnej, jak w przypadku The Amorous Adventures i From the Ashes (36 zł).

Czytaj też: Kingdom Come 2 na horyzoncie!

Źródło: Steam