WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kingdom Come 2 na horyzoncie!

Wygląda na to, że czeskie studio Warhorse rozpoczęło istną zabawę ze swoimi fanami. Na jednym ze zdjęć ujawnionych przez współzałożyciela studia, Daniela Vávrę widnieje wskazówka, która jasno wskazuje na powstawanie Kingdom Come 2.

Dwie fotki miały z pozoru pokazać jedynie pracę grafików zajmujących się postaciami w grze, ale sokole oczy wielu osób na Twitterze wypatrzyły na trzecim planie coś znacznie bardziej interesującego z perspektywy gracza. To zwyczajnie nie może być przypadek, że na białej tablicy znalazł się napis „KCD2-1506”. Oczywiście może to być wyłącznie przypadek albo żarcik ze strony jednego z deweloperów, ale nie trzeba być specjalnie łatwowiernym, aby doszukać się w tym delikatnego teasera Kingdom Come 2.


Ten (zgodnie z liczbą obok) miałby się rozgrywać w 1506 roku, czyli za czasów Władysława II Jagielończyka, który władał nie tylko Czechami, ale też Chorwacją i Węgrami. Względem pierwszej odsłony, która została przyjęta przez graczy naprawdę ciepło, będzie to skok o całe 103 lata, więc fani nie mogą zwyczajnie liczyć na kontynuowanie przygody w skórze Henryka.

Teraz pozostaje nam mieć nadzieję, że studio wyciągnęło wnioski z pierwszej odsłony i z drugiej zrobi dzieło sztuki na poziomie chociażby Wiedźmina 3. Na to mają jeszcze sporo czasu, bo zwyczajnie nie powinniśmy oczekiwać premiery wcześniej, niż w 2020 roku. Wszystko przez DLC, które nadal zmierzają do pierwszego Kingdom Come.

Czytaj też: Fotorealistyczny Kingdom Come Deliverance zachęca mnie do powrotu

Źródło: Twitter