Reklama
aplikuj.pl

Barn Finders: The Pilot trafia na Steama

steam Barn Finders: The Pilot gra Barn Finders: The Pilot

Barn Finders: The Pilot osiągnął pierwszy sukces. Gra zebrała ponad 22 tysiące dolarów kanadyjskich na Kickstarterze i właśnie pierwszy jej fragment trafił na Steama.

Wymagany próg został osiągnięty zaledwie po 4 dniach od startu kampanii, więc twórcy mogą mówić o sporym sukcesie. Finalnie akcja zakończyła się z zebraną kwotą większą o 220% od zakładanej.

Czytaj też: Nowy robot w Fallout 76 zbyt bardzo kocha komunizm

Michał Szewerniak z Duality Games, mówi:

Otrzymaliśmy od graczy dużo cennych uwag do wersji, którą udostępniliśmy wspierającym nas na Kickstarterze. Każdy kolejny przekroczony pułap podczas kampanii dawał nam dużo motywacji, by działać dalej.

Barn FInders to gra inspirowana amerykańskim reality show. Zabierze ona graczy do opuszczonych stodół, w których znajdują się różne przedmioty. Waszym zadaniem jest wcielenie się w rolę handlarza, który właśnie uzupełni swoje półki tym co znajdzie.

Twórcy piszą też o grze:

Przeszukiwanie opuszczonych stodół to jednak dopiero początek. Znalezione w ten sposób przedmioty należy potem sprzedać z zyskiem, aby utrzymać się na rynku i przyciągnąć nowych klientów. W przypadku niektórych miejsc dostęp zagwarantują jedynie przetargi w ciemno, a konkurencja będzie bezlitosna. Same aukcje będą rozgrywać się w przeróżnych lokacjach, o których nie śniło się nawet zawodowym aukcjonerom. Co powiecie na starą bazę wojskową albo supertajne bazy firmy MIKKO? Licytacje niosą ze sobą jednak pewne ryzyko – możesz niesamowicie się wzbogacić albo zostać z niczym.

Barn Finders: The Pilot znajdziecie na Steamie pod tym linkiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News