Nowy robot w Fallout 76 zbyt bardzo kocha komunizm

fallout 76, komunzim fallout, fallout robot

Chyba jeszcze w żadnej grze nie było tyle zabawnych sytuacji jak w Fallout 76. Mimo tego, Bethesdo, następną grę to już zróbcie porządnie.

Komunistyczny robot w grze, który dawał nadzieję na dobre, darmowe przedmioty okazał się być nie do końca tym na co liczyli niektórzy gracze.

Fallout 76 Wastelanders to nowa wersja gry, która znacząco usprawniła kulejąca podstawkę. Grę w dzisiejszym stanie warto nawet ograć, ale raczej trzeba to robić w pojedynkę, bo w tej grze sieciowej, postęp misji nie zapisuje się dla wszystkich graczy.

Czytaj też: Data premiery The Last of Us: Part 2 oraz data wydania Ghost of Tsushima!

Podczas takiej samotnej podróży dobrze by było jednak mieć jakichś towarzyszy. Może taki płatny komunistyczny robot, który będzie chodził po okolicy i przynosił do naszego obozu przedmioty? Gracze liczyli na łatwy sposób na zapas broni czy amunicji. Co otrzymali?

Okazuje się, że robot bardzo lubi propagandowe ulotki. Gracz, który go zakupił, pochwalił się, że na razie tylko raz przyniósł mu granat. Deal życia.

Z komunistycznym robotem jest tez jednak inny problem. Okazuje się, że jeśli rozstawimy wokół naszego obozu działka broniące wstępu to… zaczną one strzelać do mechanicznego komunisty. Bethesda zapowiedziała, że ten problem wkrótce naprawi.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News