WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bartosz Bielenia na przesłuchaniu do Sandmana od Netflixa

Do sieci trafiło nagranie z castingu do jednej z ról w serialu Sandman o którą ubiega się Bartosz Bielenia. Zobaczcie sami, jak prezentuje się nasza rodzima gwiazda.

Bartosz Bielenia wcielił się w główną rolę w filmie Boże Ciało, który został nominowany do tegorocznych Oscarów w kategorii Najlepszy film międzynarodowy. Choć produkcja Jana Komasy przegrała z Parasite, to i tak możemy być dumni. Bielenia ostatnie miesiące spędził w Stanach Zjednoczonych promując Boże Ciało, a także nawiązując wiele ciekawych znajomości z amerykańskimi twórcami.

Bartosz Bielenia / Sandman Netflix

Taki skromny materiał wideo z castingu do #NetflixSandman.Bartosz Bielenia i jego oczyska.Podkradzione z twittera @Vullein.

Opublikowany przez Sfilmowani Niedziela, 16 lutego 2020

Te kontakty, jak widać, zaczęły przynosić korzyści, bowiem Bartosz Bielenia pojawił się na castingu do jednej z ról w serialu Sandman. To produkcja Netflixa będąca adaptacją komiksu Neila Gaimana. Seria składa się z 75 części, a głównym bohaterem jest władca krainy marzeń sennych – Sen. Po wielu latach niewoli u brytyjskiego maga w końcu jest wolny i może odbudować swoje zniszczone królestwo. Bartosz Bielenia ubiega się o rolę postaci o nazwie Corynthian.