Reklama
aplikuj.pl

Battlefield 2042 z kolejnymi zmianami

battlefield 2042

Dowiedźcie się więcej na temat przebudowy „Wrakowiska”, będącej przedostatnią aktualizacją mapy, oraz innych usprawnień jakości rozgrywki w Battlefield 2042. Czego się spodziewać?

Battlefield 2042 zmienia Wrakowisko

Celem przebudowy Wrakowiska była dla twórców chęć sprawienia, by rozgrywka po stronie piechoty była przyjemniejsza i bardziej przystępna. Dodano nowe flagi, a inne zostały przeniesione bliżej głównych obszarów rozgrywki. Dodano również kilka nowych ścieżek i dróg na całej mapie. Poprawiono również globalne oświetlenie. Zapoznajcie się z omówieniem obszarów, które według deweloperów dostarczą wam wiele frajdy po udostępnieniu nowej wersji mapy!

Złomowisko

Północno-zachodnią część mapy, stanowiącą do tej pory otwartą przestrzeń, zamieniono w Złomowisko. Wraki samochodów nie tylko pasują stylistycznie do „Wrakowiska”, ale mogą być również wykorzystywane jako osłona dla żołnierzy, gdy ci próbują przechytrzyć ciężkie pojazdy przemierzające obszar. Na obrzeżach flagi znajduje się kilka możliwych do zniszczenia domów, które mogą służyć jako punkty obserwacyjne – jeśli ktoś się nie boi, że zostanie zasypany pod ich gruzami.

Czytaj też: Wo Long: Fallen Dynasty z ponad 3,8 miliona graczy i ponad milionem sprzedanych kopii!

Antena

Istniejąca flaga została przeniesiona bliżej zalanej wioski w północnym regionie mapy. Dzięki nowemu położeniu ulepszono połączenie między północnym (obszar zielony) a południowym (plaża) obszarem mapy. Wzmocniono skojarzenia z okupacją wojskową, dodając rozmaite przedmioty, udoskonalono również układ mapy poprzez umieszczenie w przestrzeni bojowej kilku dodatkowych budynków. Od teraz możecie też wspiąć się na antenę i, korzystając ze spadochronu lub wingsuitu, dostać się drogą powietrzną do Kolosa czy też wioski.

Rozmontowany kadłub

Zniszczony konwój i rzędy osłon wojskowych będą teraz umacniać linię frontu. Dym z konwoju powinien ukrywać zbliżających się graczy przed wzrokiem snajperów, którzy mogą czekać na wyższych poziomach kadłuba. Podstawa flagi otrzymała również kilka usprawnień, jeśli chodzi o osłony wojskowe, co pozwoli piechocie na dużo łatwiejsze natarcie. Ponadto zamknięto część kadłuba zwróconą w stronę Kolosa, by ograniczyć częste ataki na tę flagę ze strony snajperów znajdujących się na pokładzie statku.