Reklama
aplikuj.pl

Wo Long: Fallen Dynasty z ponad 3,8 miliona graczy i ponad milionem sprzedanych kopii!

Wo Long: Fallen Dynasty

Chiński horror ze sztukami walki świetnie wystartował po popularnej wersji demonstracyjnej. Wo Long: Fallen Dynasty bije rekordy, o których twórcy nie śnili.

Wyniki Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty osiągnęło sprzedaż ponad miliona kopii na całym świecie! To łączna liczba egzemplarzy sprzedanych na platformy: Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. Dodatkowo, całkowita liczba graczy wliczając użytkowników Xbox Game Pass i PC Game Pass przekroczyła już 3,8 miliona!

Czytaj też: Nowe gry dostępne w bibliotece Ubisoft+

Przygotowany przez Team NINJA, twórców popularnej serii NiOh!, która sama sprzedała się w 7 milionach kopii, Wo Long: Fallen Dynasty jest osadzony u schyłku dynastii Han, w Trzech Królestwach ogarniętych chaosem i zniszczeniem. Kiedy dynastia cesarska jest na skraju upadku, bezimienny żołnierz musi przezwyciężyć przeciwności losu, walcząc o przetrwanie w Trzech Królestwach, które nękają demony i gdzie panują jedni z najpotężniejszych i najbardziej przerażających wojowników w historii, tacy jak Liu Bei, Cao Cao i Sun Jian.

Aby mieć jakiekolwiek szanse, gracz będzie musiał obudzić swoją wewnętrzną moc, opanowując płynną, chińską szermierkę, rzucając zaklęcia oparte na Pięciu Fazach (żywiołach), a nawet przyzywając Boskie Bestie, aby rozwikłać tajemnicę którą otoczony jest niezwykły, potężny Eliksir.

Oprócz serii bezpłatnych aktualizacji, w nadchodzących miesiącach pojawią się również w sprzedaży pakiety płatnych dodatków: DLC „Bitwa o Zhongyuan” ukaże się w czerwcu tego roku, a dwa kolejne specjalne pakiety DLC są nadal w przygotowaniu.