Battlefield 6 w Kazachstanie? Wskazówka była przed oczami

battlefield 6. Kazachstan

Wychodzi na to, że Battlefield 6 może się rozgrywać w Kazachstanie. Czyżby to tam miała nas zabrać kampania fabularna gry?

Nowy Battlefield ma być najlepszą odsłoną serii. Nie mówimy tutaj tylko o kolejnych zmianach w grafice – twórcy chcą stworzyć cośc co od premiery zachwyci. Dlatego też dość wcześnie gracze będą testować tytuł.

Battlefield 6 w Kazachstanie

Wciąż oficjalnie nie wiemy na jakie pole bitwy trafimy tym razem (oraz w jakim przedziale czasowym), ale dotychczasowe plotki mówiły o współczesności. Walące się wieżowce, w o których mówią przecieki wkrótce będą testowane przez graczy w zamkniętej Alphie, która jak na grę z serii Battlefield ma być bardzo wcześnie wypuszczona. DICE chce dopracować grę najlepiej jak potrafi.

Gdzie jednak trafimy w grze? Battlefield 6 w Kazachstanie brzmi jak coś, co naprawdę może się wydarzyć. Skąd te informacje?

Okazuje się, że dopiero teraz zauważono, iż w wideo promocyjnym EA w 1:53, gdy prezentowana jest twarz tajemniczej postaci, to na jej nosie przez ułamek sekundy wyświetlają się współrzędne geograficzne.

W Battlefield 5 jest też dostępny ukryty skin o nazwie Eidolon. Skórka ma na klamrze kilka cyfr i liczb, które również można przerobić na współrzędne geograficzne.

Klamra to klucz do lokalizacji Battlefield 6?

Po połączeniu danych dostajemy różne wyniki, ale wszystkie wskazują na Kazachstan.