WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Po Greyu przyszedł czas ekranizację kolejnej książki E.L. James

Po Greyu E.L. James stworzyła kolejną powieść erotyczną, która również doczeka się ekranizacji. O czym będzie The Mister i kto wyprodukuje film?

Trylogia Greya przyniosła studiu Universal ponad 1,3 mld dolarów w światowym box office. Nic więc dziwnego, że współpraca między pisarką a Universal trwa nadal. Najnowsza powieść E.L. James również doczeka się ekranizacji. Ciężko powiedzieć czy film doczeka się takiego rozgłosu co Grey, sama książka nie zyskała aż tak wielkiej popularności i nie bije rekordów jak jej poprzedniczki. Spotyka się też ze sporą krytyką fanów Greya głownie z powodu monotonnej i przewidywalnej fabuły i mało rozwiniętych wątków erotycznych.

O czym jest The Mister?

Akcja rozgrywa się w Londynie, a głównym bohaterem jest przystojny i bogaty Maxim Trevelyan. Tak, nosi on to samo nazwisko, co przybrana matka Greya. Maxim jest wybrańcem losu, nie oszukujmy się. Oprócz urody i pieniędzy ma jeszcze arystokratyczne pochodzenie, a pewnego dnia zostaje również dziedzicem tytułu szlacheckiego. Bycie lordem wydaje się fajne, ale wiążą się z tym obowiązki, na które Trevelyan nie jest przygotowany. Ale prawdziwym wyzwaniem będzie pewna kobieta, która niedawno pojawiła się w Anglii i uczucia jakie główny bohater do niej żywi.

Na razie wiemy tylko, że Universal ponownie podpisał kontrakt z E.L. James która będzie osobiście nadzorowała prace nad ekranizacją. Na wybór reżysera będziemy musieli trochę poczekać. Podobnie jak na pierwsze propozycje odtwórców głównych ról.