WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Po Greyu przyszedł czas ekranizację kolejnej książki E.L. James

Po Greyu przyszedł czas ekranizację kolejnej książki E.L. James

Po Greyu E.L. James stworzyła kolejną powieść erotyczną, która również doczeka się ekranizacji. O czym będzie The Mister i kto wyprodukuje film?

Trylogia Greya przyniosła studiu Universal ponad 1,3 mld dolarów w światowym box office. Nic więc dziwnego, że współpraca między pisarką a Universal trwa nadal. Najnowsza powieść E.L. James również doczeka się ekranizacji. Ciężko powiedzieć czy film doczeka się takiego rozgłosu co Grey, sama książka nie zyskała aż tak wielkiej popularności i nie bije rekordów jak jej poprzedniczki. Spotyka się też ze sporą krytyką fanów Greya głownie z powodu monotonnej i przewidywalnej fabuły i mało rozwiniętych wątków erotycznych.

O czym jest The Mister?

Akcja rozgrywa się w Londynie, a głównym bohaterem jest przystojny i bogaty Maxim Trevelyan. Tak, nosi on to samo nazwisko, co przybrana matka Greya. Maxim jest wybrańcem losu, nie oszukujmy się. Oprócz urody i pieniędzy ma jeszcze arystokratyczne pochodzenie, a pewnego dnia zostaje również dziedzicem tytułu szlacheckiego. Bycie lordem wydaje się fajne, ale wiążą się z tym obowiązki, na które Trevelyan nie jest przygotowany. Ale prawdziwym wyzwaniem będzie pewna kobieta, która niedawno pojawiła się w Anglii i uczucia jakie główny bohater do niej żywi.

Na razie wiemy tylko, że Universal ponownie podpisał kontrakt z E.L. James która będzie osobiście nadzorowała prace nad ekranizacją. Na wybór reżysera będziemy musieli trochę poczekać. Podobnie jak na pierwsze propozycje odtwórców głównych ról.