WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pełny zwiastun serialu fantasy List do króla – będzie hit czy średniak?

Netflix pokazał właśnie pełny zwiastun swojego nowego oryginalnego serialu List do króla. Utrzymana w klimatach fantasy produkcja wkrótce pojawi się na platformie, czy odniesie sukces?

Netflix pokazał dzisiaj pełny zwiastun nowego serialu fantasy – List do króla będącego adaptacją powieści Tonke Dragt o tym samym tytule. Akcja dzieje się w średniowiecznych realiach świata Eviellan, a głównym bohaterem serialu jest nastoletni Tiurim. Krótko przed pasowaniem na rycerza chłopak łamie otrzymuje list, który musi pilnie przekazać królowi. Czeka go długa, pełna niebezpieczeństw droga, jednak tajemnicza przepowiednia dodaje mu sił. Mówi ona o przyjściu wybrańca, który pokona złego księcia i przywróci pokój. Wkrótce okazuje się, że misja dostarczenia listu ma ogromne znaczenie dla kraju.

Zwiastun prezentuje się ciekawie, choć widać, że będzie to produkcja skierowana do nieco młodszych odbiorców. Jednak i starsi będą mogli czerpać sporo przyjemności z seansu. Materiał zapowiada dużą ilość efektów specjalnych i bardzo zróżnicowane lokacje. Według informacji zdjęcia odbywały się w Czechach i Nowej Zelandii. Pozostaje tylko czekać i zobaczyć, jak będzie prezentował się cały serial.

List do króla ma pojawić się na platformie 20 marca, a w rolach głównych wystąpią: Amira Wilsona, Ruby Serkis, Andy Serkis i Thaddea Graham. Serial ma mieć sześć odcinków.