Reklama
aplikuj.pl

Netflix zaprezentował kolejną część bestiariusza ze świata Wiedźmina

Kolejna gratka dla fanów serialowego Wiedźmina. Na YouTube Netflixa pojawiła się druga część bestiariusza, który przedstawia nam potwory, które można spotkać w uniwersum.

Kolejna część bestiariusza ze świata Wiedźmina

Jeśli zainteresowały Was potwory, które pojawiły się w Wiedźminie od Netflixa, to platforma pokazała kolejną część bestiariusza. A w nim znajdziemy wiele informacji o takich stworzeniach, jak bazyliszek czy smok. Materiał zawiera bardzo dużo informacji z procesu tworzenia i z różnych folklorów.

Zobaczcie sami!

Czytaj też: Zwiastun serialu What If…? – zombie Kapitan Ameryka i Peggy Carter z tarczą
Czytaj też: Zwiastun serialu WandaVision – jest na co czekać!
Czytaj też: Zwiastun serialu Loki dla Disney+. To będzie szalona jazda!

Przypomnijmy, że Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey powrócą do swoich ról w 2. sezonie Wiedźmina. Wśród odtwórców postaci, które już poznaliśmy do swoich ról wrócą też: MyAnna Buring w roli Tissaii,  Tom Canton jako Filavandrel,  Lilly Cooper jako Murta, Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin,  Eamon Farren  jako Cahir, Mahesh Jadu jako Vilgefortz,  Terence Maynard jako Artorius,  Lars Mikkelson jako Stregobor,  Mimi Ndiweni  jako Fringilla Vigo,  Royce Pierreson  jako Istredd,  Wilson Radjou-Pujalte jako Dara,  Anna Shaffer jako Triss Merigold oraz Therica Wilson Read jako Sabrina.

Nie zabraknie nowych twarzy, wśród których zobaczymy takich aktorów jak: Yasen Atour w roli Coena, Agnes Bjorn jako Vereena, Basil Eidenbenz  jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Kristofer Hivju jako Nivellen, Mecia Simson, jako Francesca.