Reklama

Zwiastun serialu WandaVision – jest na co czekać!

WandaVision zagości na Disney+ szybciej niż myśleliśmy

Disney uraczył nas solidna porcją zapowiedzi swoich nadchodzących produkcji. Wśród nich znalazł się także nowy zwiastun serialu WandaVision. Zobaczcie sami!

Zwiastun serialu WandaVision

Z powodu pandemii koronawirusa Disney postanowił opóźnić premierę serialu Falcon i Zimowy Żołnierz, a to oznacza, że WandaVision będzie pierwszą taka produkcją, jaką obejrzymy. Premierę zapowiedziano na 15 stycznia 2021 roku.

Do tytułowych ról powrócą Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Co ciekawe Vision zginął w Avengers: Infinity War, więc czekamy na wyjaśnienie jakim cudem powraca w serialu. Wydaje się jednak, że najbardziej prawdopodobne jest, że to wszystko to tylko wytwór mocy Scarlet Witch. Stąd i tak surrealistyczny styl rodem z sitcomów z lat 50. XX wieku. Wanda i Vision prowadzą bowiem wyidealizowane życie na przedmieściach. Dodatkowo Kevin Feige ogłosił, że serial będzie powiązany Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Czytaj też: Disney zapowiada nowe produkcje ze świata Gwiezdnych Wojen. Ashoka dostanie własny serial!
Czytaj też: Zwiastun serialu What If…? – zombie Kapitan Ameryka i Peggy Carter z tarczą
Czytaj też: Zwiastun serialu Loki dla Disney+. To będzie szalona jazda!

Widać, że pierwszy serial wchodzący w skład MCU, który zadebiutuje na Disney+ jest ważną produkcją i Disney bardzo stawia na jego promocję. Dlatego właśnie dostajemy kolejny, emocjonujący zwiastun pokazany z okazji Dnia Inwestora.