Beta Ray Bill pojawi się w Thor: Love and Thunder? Kto go zagra?

Thor: Love and Thunder, Thor: Love and Thunder premiera, Beta Ray Bill w MCU, Christian Bale, Christian Bale w MCU, Taika Waititi, MCU, Marvel

Najnowsza plotka dotycząca kolejnej części przygód Boga Piorunów głosi, że Beta Ray Bill pojawi się w Thor: Love and Thunder. Czy możliwe, że to właśnie w tę postać wcieli się Christian Bale?

Niedawno zastanawialiśmy się, w jaką postać w MCU mógłby wcielić się Christian Bale ( o ile dołączy do Marvela).  Wśród wymienionych nie mogło zabraknąć Beta Ray Billa, którego fani od dawna chcieli  widzieć w MCU. Nawiązanie do tej postaci pojawiło się już w Thor: Ragnarok, gdzie rzeźba jego głowy stanowiła część areny Arcymistrza.

Beta Ray Bill pojawi się w Thor: Love and Thunder? Kto go zagra?

Na razie niewiele wiemy na temat fabuły Thor: Love and Thunder. Wiadomo, że Chris Hemsworth powróci do swojej roli, Jane zadebiutuje jako Thor, a Walkiria będzie królową. Jednak co dalej? Kto będzie głównym złoczyńcą? Fani stawiają albo na Dario Aggera, albo na Gorra, jednak musimy pamiętać, że to tylko spekulacje. Podobnie jak ewentualne pojawienie się Billa.

Przypomnijmy, że Beta Ray Bill w komiksach był mistrzem cyborgiem, który okazał się godzien dobycia Mjolnira. Sam Odyn nadał mu uprawnienia swojego gromowładnego syna i stworzył dla niego Stormbreakera.

Oczywiście w MCU Stormbreaker już istnieje, a Mjolnir zapewne dostanie Jane Foster, choć kto wie? Może przypadnie od właśnie Billowi?

Cóż, pozostaje nam czekać na jakieś konkretne informacje. Premiera Thor: Love and Thunder zapowiedziana została na listopad 2021 roku.