WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bethesda zapowiada dwie duże aktualizacje Fallout 76, które wyglądają jak żart

Dwie duże aktualizacje Fallout 76 mają wkrótce naprawić grę. Tak się jednak wydaje chyba tylko Bethesdzie…

Bethesda zapowiedziała, że 4 grudnia oraz 11 grudnia do Fallouta 76 trafią dwie duże aktualizacje. Co zmieniają? Niewiele, ale czytając listę zmian można się uśmiać. Gracze np. prosili o zwiększenie ilości przedmiotów jakie gracz może unieść. Co zrobiła Bethesda? Postanowiła zwiększyć ilość przedmiotów, które mieszczą się w specjalnej skrytce gracza. Świetnie, na pewno gracze będą chcieli co chwilę chodzić po swoje przedmioty.

Co jeszcze zmieni pierwsza łatka? Po pokonaniu bossa otrzymamy od dwóch do trzech przedmiotów. Trafienie nas Cryolatorem nie zwolni nas na dwie godziny, a na trzydzieści sekund. Oprócz tego – gracze, którzy są przeciążeni nie będą już musieli pojawiać się pod włazem krypty, a i postarano się o usunięcie błędu, który powodował, że mogliśmy utknąć wewnątrz Power Armoru…

Co za to czeka nas 11 grudnia? Nasz C.A.M.P. nie będzie się od razu składał, gdy ktoś zajmie to samo miejsce na serwerze. Gra zapyta teraz czy chcemy się za darmo przenieść czy wolimy znaleźć inny serwer. Pojawi się również nowa opcja – buldożer. Dzięki niemu pozbędziemy się elementów, które uniemożliwiają rozłożenie C.A.M.P. Bethesda przeprasza za stan gry oraz za słabą komunikację z graczami i obiecuje poprawę.

Czytaj też: Grand Theft Auto Liberty City Stories 1.0 dostępne na PC

Źródło: spieltimes.com