Reklama
aplikuj.pl

Beyond Contact, ogromny survival sci-fi dostępny w pełnej wersji

beyond contact

Beyond Contact wychodzi z wczesnego dostępu i jest już dostępna w pełnej wersji na Steamie. Wrogi i obcy świat, który pragnie twojej śmierci czeka. Przeżyjecie?

Pełna wersja Beyond Contact

Australijski deweloper Playcorp Studios zapraszają na zapierającą dech w piersiach podróż z unikatową grą surwiwalową Beyond Contact w wersji 1.0, dostępną już teraz na PC w serwisie Steam.

Czytaj też: Legendarne TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 z datą premiery

Po udanym starcie we wczesnym dostępie, gdzie zespół dewelopeski ściśle współpracował nad ulepszeniem gry z entuzjastyczną i zaangażowaną społecznością, pełna wersja Beyond Contact jest już dostępna na całym świecie.

Eksploruj bogate i tętniące życiem uniwersum z wciągającą rozgrywką, strategiczną mechaniką craftingu i ciągle trwającą, nadludzką walką z The Corrupted, które cię zachwycą i wciągną.

Beyond Contact w detalach

Beyond Contact to ogromna gra surwiwalowa, której grafika i styl czerpią inspirację z pulpowych komiksów science fiction, moralnych dylematów współczesnych filmów fantastyczno-naukowych oraz bezkompromisowych klasyków z gatunku gier surwiwalowych.

Gra oferuje graczom możliwość zaangażowania się w narracyjny tryb fabularny lub otwarty tryb podboju. Narracyjne cele gry i dylematy moralne przywodzą na myśl współczesne filmy science-fiction.

Czytaj też: Crusader Kings III Tours & Tournaments uczyni grę jeszcze większą

Rozgrywka w Beyond Contact wersji 1.0 obejmuje rozbudowany system badań i craftingu, pozwalający graczom na wytwarzanie szerokiej gamy narzędzi, broni, gadżetów i struktur, które pomogą im przetrwać. Budowanie siedlisk, rolnictwo i mechanika gry są przyjemne i satysfakcjonujące w użyciu. Otwarty świat gry oferuje różnorodną faunę i florę. Osobom preferującym swobodniejsze tempo, gra oferuje szereg dostosowywania ustawień gry.

Chris Mosely, CEO w Playcorp Studios, skomentował: „Cieszymy się, że możemy wydać Beyond Contact w wersji 1.0. To gra, w którą nasz utalentowany zespół włożył całe serce i duszę. Mamy nadzieję, że gracze zobaczą miłość i pasję, włożone w projekt przez zespół, któremu naprawdę zależy. Mamy wielkie plany dotyczące gry i nadzieję, że możemy nadal dostarczać graczom nowe i ekscytujące doświadczenia.”