Reklama
aplikuj.pl

Beyond Good and Evil 2 w testach, ale co tam testować?

beyond good and evil 2

Okazuje się, że Beyond Good and Evil 2 nie umarło. Przed tytułem jednak jeszcze bardzo długa droga. Jak w tej chwili prezentuje się ta produkcja? Testerzy zdradzają te informacje!

Beyond Good and Evil 2 w powijakach

Ostatni raz oficjalnie o Beyond Good and Evil 2 słyszeliśmy w 2018 roku. Otrzymaliśmy wtedy bardzo wczesny pokaz rozgrywki oraz zwiastun.

Czytaj też: E36 na zaśnieżonym parkingu to nie drift. Jak latać bokiem w NFS Unbound?

Wyrusz razem z nami na epicką kosmiczną przygodę i ruszaj do Systemu 3, w prequelu jednej z najbardziej uwielbianych gier od Ubisoft! W Beyond Good & Evil 2 jesteś kapitanem kosmicznych piratów, który może wybrać własną ścieżkę w tym ogromnym otwartym świecie.

Beyond Good and Evil 2 ma być duchowym spadkobiercą kultowego klasyka, a zarazem jego prequelem, który przeniesie graczy do bogatego, wielokulturowego świata, oddającego ducha oryginalnej gry za sprawą wspaniałych dekoracji oraz porywających wątków fabularnych, które zmuszą do podróży w odległe zakątki wszechświata.

Czy tak się jednak kiedykolwiek stanie? Skala projektu jest ogromna, a testerzy zdradzają, że póki co tytuł prezentuje się bardzo podobnie do dema z 2018 roku. Lokacje to jednak dalej proste sześciany mające sugerować, gdzie będą przyszłe budowle. Jedyne co wydaje się być dziś gotowe to modele statków kosmicznych.