WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Beyond: Two Souls już dostępne na PC

Jeśli będziecie mieli okazję wrócić w czasie i powiedzieć fanowi gry Beyond: Two Souls, że po sześciu latach po premierze trafi na PC, to proszę nagrajcie jego reakcję. Kto bowiem spodziewał się takiego obrotu sytuacji? Dziś właśnie trafiła z hukiem na Epic Games Store i to nie tak dawno po premierze innego tytułu ekskluzywnego – Heavy Rain. 

Czytaj też: Dziesiątki nowych szczegółów o Cyberpunk 2077

Jeśli śledzicie rynek gier, to z pewnością pamiętacie premierę Beyond: Two Souls na PlayStation 3 w 2013 roku. Ten tytuł doczekał się wydania na PlayStation 4 na dwóch latach od premiery i wreszcie zaszczycił nas obecnością na PCtach. Mowa o produkcji Quantic Dream, a więc studia, które (poprawcie mnie, jeśli się mylę) jako pierwsze zrzuciło z siebie kajdany ekskluzywności Sony i zapowiedziało debiut swoich trzech gier na PC. To z kolei oznacza, że teraz czekamy na hit, jakim jest Detroit: Become Human, który również trafi na Epic Games Store i to w dobrej cenie, bo wynoszącej zaledwie 69,00 zł.

Beyond: Two Souls doczekał się tradycyjnego ulepszenia pod kątem graficznym przed tak wielką premierą. W dołączonym DLC Advanced Experiments zrzucono z niej blokadę na 30 FPSach i zapewniono wsparcie dla monitorów o proporcjach 21:9. Kiedy już zaczniecie się w nią zagrywac, pomyślcie choć przez chwilę, jaką ilość gotówki Epic Games Store musiało wyłożyć na taki transfer… ale szczerze? Mam nadzieję, że będzie to robić dalej i to do momentu, w którym doczekamy się wersji God of War z 2018 na PC.

Czytaj też: Teaser serialu Wiedźmin… ale z dobrą muzyką

Źródło: Wccftech