Kompaktowa bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Vissles V1 świeżynką na rynku

Kompaktowa bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Vissles V1, bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Vissles V1, Vissles V1

Firma Vissles wrzuciła na rynek wyjątkowy produkt, bo w rzeczywistości pierwszy taki w swojej historii. To bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Vissles V1.

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Vissles V1

Powiedzieć, że jest ona mała, to jakby nie powiedzieć nic. W rzeczywistości Vissles V1 jest bardzo kompaktowa, oferując przy tym 84 klawiszy i całkowity brak przewodów za sprawą połączenia Bluetooth i 3750 mAh akumulatora na pokładzie.

Czytaj też: Poznaliśmy ceny procesorów AMD EPYC Milan
Czytaj też: Kruger and Matz DRIVE 9 to bardzo wytrzymały smartfon
Czytaj też: Adata prezentuje karty eMMC IEM5141A

Ten na jednym ładowaniu poprzez USB-C zapewni klawiaturze zasilanie do 180 godzin bez podświetlenia (19 godzin z aktywowanym), a w razie potrzeby V1 zadziała też w trybie przewodowym.

Vissles V1 oferuje najpopularniejsze rodzaje przełączników mechanicznych firmy Aoutemu, a więc liniowe Red, klikające Blue oraz ich bardziej subtelną wariację Brown. Co ważne, klawiatura wspiera system połączenia do wielu sprzętów, bo aż do pięciu w tym samym momencie, między którymi przełączamy się prostą kombinacją.

Czytaj też: Thermaltake przedstawia chłodzenie UX210 ARGB
Czytaj też: 5G w Polsce bez Huawei – nowy raport pokazuje jeszcze większe straty
Czytaj też:
Mamy zdjęcia XFX Radeon RX 6800 QICK 319

Kompaktowa bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Vissles V1 ma też do zaoferowania podświetlenie RGB, ciekawą kolorystykę klawiszy i tradycyjny zestaw multimedialnych funkcji ukrytych pod dwunastoma klawiszami. Ogólnie jest ich 84 w tradycyjnym układzie QWERTY, a Wy klawiaturę możecie już zamówić za 89$.