WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Bezprzewodowe słuchawki z ANC za grosze w Biedronce

Bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją hałasu. Brzmi poważnie i zazwyczaj też poważnie kosztuje. Ale mówimy tutaj o słuchawkach Hykker, które od poniedziałku kupimy w Biedronce.

Słuchawki Hykker, które pojawią się w Biedronce chyba nie mają żadnej nazwy. W informacji prasowej mowa jest tylko o bezprzewodowych słuchawkach Hykker z aktywną redukcją szumów ANC. Uznajmy więc, że funkcje są znacznie ważniejsze niż nazwa produktu.

Wśród funkcji mamy oczywiście bezprzewodowość, co zapewnia łączność Bluetooth 5.0 oraz ANC, czyli redukcję hałasu do 20 dB. Co ma gwarantować skuteczne odcięcie się od dźwięków otoczenia. Redukcja działa w trzech trybach – sama muzyka, muzyka z tłumieniem dźwięków przez ANC oraz samo tłumienie ANC bez muzyki. Kiedy interesuje nas tylko cisza.

Słuchawki są zasilane akumulatorem o pojemności 500 mAh, który ma pozwolić na 12 godzin odtwarzania muzyki. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu microUSB, obok którego znajdziemy też gniazdo Jack 3,5mm. W zestawie znajdzie się też podróżne etui.

Bezprzewodowe słuchawki Hykker z ANC znajdziemy w sklepach Biedronka od 13 do 26 lipca lub wyczerpania zapasów w cenie 119 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News