Reklama
aplikuj.pl

Biblioteka GeForce Now znów rośnie. Dziewięć gier czeka na serwerach

geforce now

GeForce Now po raz kolejny zostało rozbudowane o nowe produkcje. Tym razem na osoby, korzystające z tego rozwiązania, czekać będzie dziewięć gier. Poznajcie nowe tytuły.

GeForce Now NVIDII rośnie

Jakie produkcje są dostępne w GeForce Now? W ofercie znajdziecie bogatą bibliotekę gier, ale warto śledzić informacje od twórców tej usługi, ponieważ regularnie są dodawane nowe produkcje. Jakie tytuły przynosi nam ten tydzień? Poznajcie najnowsze gry zasilające bibliotekę umożliwiającą granie w chmurze. Są nimi:

Nowy Loopmancer w GeForce Now

Najciekawsza ze wszystkich pozycji wydaje się być gra Loopmancer, która wczoraj trafiła do sprzedaży. Zobaczcie zwiastun, który podkreśla efekty ray-tracingowe w niej wykorzystywane.

Loopmancer to trójwymiarowa gra platformowa z elementami rougelite. W tym pełnym akcji tytule trafimy do cyberpunkowego uniwersum, gdzie jako detektyw powracamy do życia po niespodziewanej śmierci.

Czytaj też: Kamień milowy Resident Evil 2. Capcom się na tym nie zatrzyma

Czy chińska produkcja przebiła się na zachodnim rynku? Póki co w tytule bawiło się jednocześnie najwięcej 493 graczy, co może wskazywać na przeciętny start. Dużo zależy tutaj od tego, jaki był budżet tej produkcji, ale sytuacja może być dla twórców wyboista. Oceny graczy są póki co „W większości pozytywne”. Tytuł kosztuje tylko 80,99zł, a z GeForce Now nie musicie się przejmować wydajnością gry, więc jeśli ktoś ma dość dwuwymiarowych gier platformowych i poszukuje czegoś ładnego w tym gatunku, to Loopmancer zdaje się być dobrym wyborem.