WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

BioWare się przebudziło – aktualizacja Anthem

Aktualizacja Anthem! Gra powraca i… w sumie to zbyt dużo nie zmienia.

Jakiś czas temu w sieci było głośno o tym, że BioWare zapomniało o swojej grze. Wszyscy doskonale pamiętamy jak wyglądała premiera tego tytułu oraz jakie sprawy wychodziły na światło dzienne. Zawsze jednak można było się zrehabilitować łatkami i oferować doskonałe wsparcie po premierze gry. Myślicie, że BioWare tak zrobiło?

Czytaj też: Abonament Ubisoftu na gry to prawdopodobnie Ubisoft Pass Premium

Rozwój gry przez miesiąc był niepewny, bo autorzy zniknęli z sieci. Nikt nie mógł sie skontaktować z producentami po jakieś nowe informacje. W mediach społecznościowych zapadła cisza, a gracze z USA zaczęli straszyć pozwami za porzucenie gry, która miała być rozwijana. Chyba podziałało. BioWare zaczęło się odzywać.

Ekipa odpowiedzialna za grę wydała aktualizację, która dodaje kilka “Legendary Missions” oraz ulepsza swobodną grę. Jakaż to poprawka kryje się za tym “ulepszeniem”? Szybka podróż. No cóż, lepiej późno niż wcale. BioWare poprawiło również balans broni oraz wrogów. Oby tym razem niczego w tym aspekcie nie popsuto.

Co jednak z zapowiadaną zawartością w ramach Cataclysmu? BioWare chce jeszcze więcej czasu na jej stworzenie. Zanim trafi ona do wielu graczy, szybciej powstanie Publiczny Serwer Testowy. To na nim czekać będą na nas nowe pomysły BioWare. Pytanie tylko ilu graczy zdecyduje się brać udział w zabawie na tych serwerach. Zwykle gracze niechętnie sprawdzają co wkrótce trafi do gry…

Czytaj też: Mody do Cyberpunk 2077 wciąż niepewne

Źródło: wccftech.com