Reklama
aplikuj.pl

Black Adam tchnie drugie życie w MultiVersus?

multiversus

Jak trzyma się MultiVersus? Produkcja wciąż jest ogrywana, ale liczba graczy bardzo mocno spadła w stosunku do tego, ile osób bawiło się na premierę. Być może nowa postać oraz tryb gry zachęcą graczy do powrotu?

Pamiętacie MultiVersus?

Gracie jeszcze w MultiVersus czy może zapomnieliście już o tej produkcji? A może nigdy o niej nie usłyszeliście? Tytuł to darmowa platformowa bijatyka, która pozwala na walczenie przeciwko innym graczom, wcielając się w kultowe postacie takie jak Batman, Kudłaty i nie tylko! Wybrać można również Harley Quinn, Toma i Jerry’ego, Człowieka Finna, Wonder Woman, Stevena Universe, Psa Jake’a, Granata, Supermana, a także niesamowitą istotę znana jako Psonifer. A to nie wszyscy! Każdy wojownik może pochwalić się unikalnymi zdolnościami, które łączą się z innymi postaciami.

Czytaj też: Największe wydarzenie od premiery Dying Light 2 już dostępne

W MultiVersus można grać w innowacyjną rozgrywkę 2v2 zorientowaną na współpracę lub intensywną walkę 1v1 i tryb dla 4 graczy każdy na każdego. Można także udoskonalić swoje umiejętności w trybie treningowym lub poddać je ostatecznemu testowi w rywalizacji rankingowej. MultiVersus obsługuje rozgrywkę online i lokalną.

Mamy zatem masę atrakcji dla graczy, mapy zabierają nas do legendarnych światów postaci, wliczając w to Jaskinię Nietoperza Batmana i Dom na drzewie Finna i Jake’a, a także inne. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, a regularne aktualizacje wprowadzają nowe postacie, etapy, tryby, wydarzenia w grze, skórki i nie tylko.

Problem MultiVersus i nowy content

Słysząc same pozytywne informacje o grze nie może dziwić, że tytuł na premierę był wręcz oblegany przez graczy. Twórcy na samym Steam (a gra jest jeszcze dostępna na Epic Games Store czy konsolach) mogli mówić o ponad 150 tysiącach grających jednocześnie!

Czytaj też: Multiplayer The Last of Us nie będzie nas nic kosztował

Problem tylko w tym, że dziś jest to już tylko lekko ponad… trzy tysiące graczy. Produkcja się wyludniła i nawet to, że jest darmowa, nie pomaga jej w utrzymaniu wysokich wyników.

Twórcy MultiVersus się jednak nie poddają. Być może nowa postać przyciągnie graczy? W omawianym tytule pojawi się bowiem Black Adam, a że film jest dobrze odbierany w kinach – może nastąpić tutaj ponowny przypływ graczy? Oprócz tego, do MultiVersus trafi nowy tryb Arcade, choć jego szczegóły nie są jeszcze znane.