Reklama
aplikuj.pl

Multiplayer The Last of Us nie będzie nas nic kosztował

the last of us

Naughty Dog pracuje aktualnie nad trybem sieciowym The Last of Us. Wygląda na to, że tytuł musi być niezwykle rozbudowany, bo zalew graczy może być gigantyczny.

Multiplayer The Last of Us

The Last of US Part 2 zadebiutowało bez trybu sieciowego, ale Naughty Dog informowało, iż po premierze zostanie dodany takowy tryb gry. Od czasu debiutu produkcji, zdążyła wyjść nowa konsola Sony, a multiplayera dalej nie ma. Co się z nim dzieje?

Czytaj też: Twórcy Redfall zdradzają, co kryje noc?

Wiemy już oficjalnie, że skromny tryb sieciowy został niezwykle rozbudowany i zaoferuje wiele godzin zabawy. Wpisuje się to w nową politykę Sony, które po staniu się liderem gier single-player, próbuje swoich sił w sieciowych produkcjach. Nowe tytuły online od Sony mają być dostępne na PlayStation 5 i PC. Większość powinna być darmowa i stać się tytułami-usługami.

W przypadku multiplayera The Last of Us nie mieliśmy jednak pewności, że gra będzie bezpłatna. Zdaje się jednak być to już pewne, ponieważ nowa oferta pracy w Naughty Dog zdradza następujące potrzeby studia – poszukiwany jest pracownik do sieciowej gry, który będzie miał doświadczenie w:

  • tworzeniu darmowych, sieciowych, wysokobudżetowych gier-usług
  • pomocy społeczności gry
  • pracy przy serwerach czy wszelkich sieciowych procesach

Pozostaje nam czekać na premierę darmowego tytułu. No i na premierę The Last of Us Part 2 na PC!