WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Black Desert Mobile zawita na Androida oraz iOSa jeszcze w tym roku

Informacje o mobilnej wersji wersja Black Desert nie powinny Was dziwić, bo tę produkcję zapowiedziano już wcześniej, chwaląc się przy okazji rozbudowanym kreatorem postaci. Wtedy jednak podano, że trafi do graczy na całym świecie w połowie bieżącego roku, ale wygląda na to, że premierę jednak przesunięto na ostatnie miesiące.

Black Desert Mobile będzie oczywiście oparte o MMORPG Black Desert dostępne od kilku lat na PC i Xbox One, które zarobiło już ponad miliard dolców. Jest przy tym raczej tradycyjne, oferując graczom te mechaniki, nad którymi ci mogą spędzić kilkaset godzin, rozwijając swoją postać pod każdym możliwym kątem. W mobilnym wydaniu tej produkcji nie tylko nie zabrakło tych elementów, a nawet postarano się, żeby te były podane w przyzwoity sposób.

Na to wskazuje przynajmniej ocena Black Desert Mobile na Google Play Store, App Store i Galaxy App Store w wersji koreańskiej, japońskiej i tajwańskiej. Reszta świata musi niestety nadal czekać na tę produkcję od Pearl Abyss i choć niespecjalnie zachęcają do tego pewne mikrotransakcje dochodzące nawet do 49,99$ przy określonych przedmiotach, to gra z pewnością zostanie przyjęta ciepło. Nie mamy jednak pewności, kiedy dokładnie to nastąpi – wiemy tylko tyle, że w czwartym… a może na przy końcu trzeciego kwartału 2019 roku.

Czytaj też: Ujawniono datę premiery Remnant: From the Ashes

Źródło: Wccftech