WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ujawniono datę premiery Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes zostało zapowiedziane praktycznie rok temu, obiecując graczom raczej tradycyjne podejście do kooperacji w ramach przepełnionego akcją shootera z elementami przetrwania. Dziś z kolei doczekaliśmy się ujawnienia finalnej daty premiery, choć patrząc po zainteresowaniu w sieci, raczej niewielu czeka na tę produkcję z zapartym tchem.

Czytaj też: „Anthem ze smokami”, czyli wątpliwości co do jakości Dragon Age 4

… i w sumie nie dziwię się, bo gdy zobaczyłem screenshot (patrz wyżej) mający chwalić Remnant: From the Ashes, to delikatnie zwątpiłem nawet w oprawę graficzną. Tego rodzaju grafiki do najbardziej szczegółowych z pewnością nie zaliczymy, choć została ewidentnie przygotowana w charakterystycznym, poniekąd „mroczno-kreskówkowym” stylu. Tekstury są więc zauważalnie rozmyte, a szczegółów niekiedy po prostu brakuje. Potwierdza to sam zwiastun:

Jeśli jednak zostaliście przekonani wizją Remnant: From the Ashes, to niestety będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. Gra zadebiutuje bowiem dopiero w sierpniu, a dokładnie 20 sierpnia w wydaniu na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC w sklepie Steam i platformie Arc. Ta ostatnia niespecjalnie dziwi, bo to twór Perfect World, czyli wydawcy, jaki współpracuje z Gunfire Games (twórcy omawianego Remnant: From the Ashes i m.in. Darksiders III) przy dystrybucji.

Czytaj też: Battle Royale w świecie rzeczywistym planem anonimowego milionera

Źródło: Perfect World, YouTube