WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

BLACK WEEK 2020 – zestaw HTC VIVE w promocji i z grą Half-Life: Alyx w prezencie

BLACK WEEK 2020 – zestaw  HTC VIVE w promocji i z grą Half-Life: Alyx w prezencie

Jeśli zastanawialiście się nad kupnem gogli VR koniecznie musicie sprawdzić promocję na zestawy VIVE przygotowaną z okazji Black Week trwającego od 23 do 30 listopada.

Można oszczędzić nawet tysiaka i zgarnąć dodatkowo grę

W czasie Black Week można upolować jeden z najnowszych zestawów gogli VR – VIVE Cosmos Elite, który zadebiutował tym roku. Wybierając tę opcję macie gwarancję najlepszych wrażeń podczas grania w VR. Zapewnia to dokładne pozycjonowanie w wirtualnej przestrzeni, które możliwe jest dzięki śledzeniu za pomocą systemu zintegrowanych kamer. HTC VIVE Cosmos Elite podczas Black Week kupimy za 3999 PLN (a poza promocją to koszt 4649 PLN).

Inną, równie ciekawą opcją jest zestaw HTC VIVE Cosmos, do upolowania podczas Black Week już za 2999 PLN (poza promocją – 3699 PLN). Z nimi obejrzycie filmy, skorzystacie z immersyjnej formy nauki, a co najważniejsze, wystarczy tylko uchylić gogle, by wrócić do rzeczywistości. A jeśli macie już stację bazową i kontrolery, możecie skusić się na zestaw gogli VIVE Cosmos Elite HMD w pakiecie z HTC Wireless Adapter Full Pack, który umożliwiaja bezprzewodową łączność gogli z komputerem, za 3499 PLN ( bez promocji – 4598 PLN).

Czytaj też: Wyszukiwanie Google będzie inteligentniejsze. Teraz zapamięta co szukaliśmy
Czytaj też: Popularny komunikator Go SMS Pro wysyła nasze załączniki na zewnętrzne serwery
Czytaj też: Reklamy na YouTube pojawią się przy każdym filmie

A to już opcja dla zaawansowanych i profesjonalistów jeśli chodzi o VR – VIVE Pro Full Kit podczas Black Week kupicie za 5699 PLN a do tego otrzymacie grę Half-Life: Alyx.

Lista promocji VIVE w czasie Black Week

Według informacji promocyjne ceny zestawów HTC VIVE znajdziecie na stronach takich sklepów jak: RTV EURO AGD, X-KOM, Morele.net, Media Expert, KOM-IT, ZENonVR, Orange i Play.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News