Reklama
aplikuj.pl

Płatność przy dystrybutorze na stacjach Orlen także Blikiem

Orlen, ceny paliw, koronawirus, obniżki cen

Za pomocą aplikacji ORLEN VITAY na stacjach Orlen można płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Teraz także za pomocą Blikiem.

Na stacjach Orlen za paliwo zapłacimy Blikiem i to przy dystrybutorze

Bezkontaktowe płatności są coraz popularniejszą formą w Polsce. W wielu sklepach można już płacić za pomocą dedykowanych aplikacji, podobną drogą idą również właściciele stacji paliw. Na Orlenie korzystający z apki ORLEN VITAY mogą zapłacić bezpośrednio przy dystrybutorze. A dzięki wdrożonemu rozwiązaniu One Click BLIK możemy skorzystać także z płatności BLIKiem.

Czytaj też: Jakie nowe funkcje pojawią się w Microsoft Teams?
Czytaj też: Samsung z najmniejszą sprzedażą smartfonów od blisko dekady
Czytaj też: Wtyczka Adobe Flash Player sama prosi o odinstalowanie

Przy pierwszej transakcji będzie konieczne wpisanie kodu, jednak przy kolejnych wystarczy tylko akceptacja w aplikacji, już bez przepisywania kodu. By mieć kontrolę nad wydatkami aplikacja pokaże nam kwotę i odbiorcę, dzięki czemu unikniemy też oszukania.

Jak mówi Adam Kokoszkiewicz, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK

Nie każdy jest przekonany do tego, aby przypisywać kartę płatniczą jako źródło pieniędzy na stałe w tego typu aplikacjach. Z BLIKIEM ten problem znika. Aby zapłacić, nie trzeba podawać żadnych danych. Wystarczy po prostu skorzystać z Blika, którego znajdziemy w aplikacji mobilnej banku