Reklama

Jakie nowe funkcje pojawią się w Microsoft Teams?

nowa funkcja Microsoft teams, Microsoft teams ankiety, Microsoft teams funkcje, Microsoft teams aktualizacja

Aplikacja do pracy i nauki zdalnej Microsoft Teams jest wciąż rozwijana i ulepsza o nowe funkcje. Co tym razem do niej trafi?

Kolejne funkcje w Microsoft Teams

W dobie pandemii, kiedy nauka i praca zdalna stały się codziennością ogromną popularność zyskały aplikacje służące wideokonferencjom. Jednak zwykłe rozmowy wideo nie wystarczą by przyciągnąć nowych użytkowników, dlatego wciąż są uzupełniane o nowe funkcje. Jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu jest Teams, który dostaje coraz to nowe ulepszenia.

Czytaj też: Szalenie lekkie limitowane rowery REA Titanide od TRed
Czytaj też:
Przerzutka rowerowa TITAN obiecuje wiele za prawie 2000 zł
Czytaj też:
Plany produkcji procesorów Intela nowej generacji

Funkcje różnią się w zależności od wersji. Te na smartfony, telefony stacjonarne czy komputery oferują różne opcje. Najnowsze dotyczą wersji na komputery. Microsoft dodaje ulepszoną możliwość udostępnienia kalendarza. Po utworzeniu spotkania w kalendarzu znajdzie się nowy wpis, który zawita do źródła aktywności. Pojawi się on do końca stycznia. Do końca marca ma zostać wprowadzona funkcja  „nagrania spotkań w OneDrive i SharePoint”. Administratorzy dostaną możliwość domyślnego blokowania użytkownikom pobierania nagrań, więc jeśli będziemy chcieli dostać się do zapisanych plików będziemy musieli mieć uprawnienia.

kolejna aktualizacja Teams przyniesie “menu Historii”. Po najechaniu kursorem na jedną z dwóch strzałek wyświetli się menu z historią nawigacji, co ułatwi poruszanie się pomiędzy lokalizacjami klienta.