Reklama
aplikuj.pl

Blizzard z nową grą. Co wiemy o survivalu, który wycieka?

blizzard

Blizzard jakiś czas temu ogłosił nowy zupełnie nowy tytuł. Wiemy o nim jednak tak mało, że nie znamy nawet nazwy. Informatorzy donoszą jednak o szczegółach produkcji!

Blizzard i survival

Blizzard swoją nową grę przedstawił na razie w formie… ogłoszenia o pracę. Wiadomość ujawniająca istnienie nowej produkcji pojawiła się wraz z przedstawieniem przez firmę nowych stanowisk do obsadzenia. Oto co oficjalnie wiemy.

Czytaj też: Nowa fabuła w Fallout 76 zabierze graczy do lokacji z Fallout 3!

Blizzard szykuje się na kolejną przygodę. Ruszamy w podróż do zupełnie nieznanego uniwersum, w którym osadzona jest nasza nowa gra survivalowa na PC i konsole. To miejsce pełne bohaterów do poznania, historii do opowiedzenia i przygód do przeżycia – ogromna kraina możliwości, czekająca na odkrycie.

Każda historia potrzebuje kogoś, kto ją opowie. A każdy świat potrzebuje budowniczych. Co, jeśli to moglibyście być wy?

Od trzydziestu lat Blizzard tworzy uniwersa dla milionów graczy na całym świecie. Wymaga to zróżnicowanego zespołu twórców, którzy chętnie zabierają głos, sami słuchają i zostają wysłuchani. Taka jest nasza misja.

Lubicie gry z gatunku survival? Chcecie dołączyć do zgranego zespołu doświadczonych twórców na wczesnym etapie projektowania nowego uniwersum… i pomóc napisać kolejny rozdział w historii Blizzarda?

Zapraszamy was do udziału w przygodzie. Odpowiecie na wezwanie?

Od 25 stycznia nie usłyszeliśmy jednak o grze nic nowego. Aż do dzisiaj!

Blizzard przecieka, informatorzy donoszą

Nowe wieści na temat gry od Blizzarda pochodzą od informatorów. Dowiedzieli się oni szczegółów na temat gry i niedawno podzielili z graczami. Czego się zatem dowiedzieliśmy? Zacznijmy od tego, że nazwa kodowa produkcji to Odyssey. Tytuł ma wyglądać już teraz naprawdę ślicznie i przypominać Everwild.

Czytaj też: Lista gier Sega Genesis Mini 2 ujawniona. Kolejna retro konsola do kolekcji!

Odyssey będzie baśniową grą survivalową z elementami budowania. W tytule nie zabraknie znanych mechanik, a i pojawią się takie, które doceniono winnych produkcjach. Z Fallout 76 wzięto np. system tworzenia wywarów, które potem można sprzedawać innym graczom.

W tytule od Blizzarda pojawią się też maszyny, które w jakiś sposób oparte mają być o alchemię czy steampunk. Produkcja pod względem oprawy wizualnej przypomina również niewydane Fable Legends.