Reklama
aplikuj.pl

Nowa fabuła w Fallout 76 zabierze graczy do lokacji z Fallout 3!

fallout 76

Fallout 76 wkrótce otrzyma zupełnie nowa lokację. Co więcej, zaprowadzi nas do niej nowa fabuła! Jakby dobrych informacji było mało, to do tego powinniście wiedzieć, że wrócimy do miejsca, które ostatni raz odwiedziliśmy w Fallout 3!

Nowa fabuła Fallout 76

Po raz pierwszy od czasów Fallouta 3, gracze zostają zaproszeni na wyprawę z powrotem do powojennego Pittsburgha. Promieniowanie i destrukcja zniszczyły to niegdyś wspaniałe miasto przemysłowe, a jego mieszkańcy zmutowali się w krwiożerczych troglodytów. Rozpoczyna się walka o władzę pomiędzy robotniczą frakcją Unii a Fanatykami, agresywną zgrają bandytów.

Zawiążcie sojusz z Unią, poznajcie jej historię, zdobądźcie nowe uzbrojenie i pancerze oraz zyskajcie reputację wśród tej frakcji obleganej przez bandytów. Podczas tej wyprawy przyda wam się pomoc (i dodatkowa siła ognia), a więc zbierzcie znajomych i sprzęt – już prawie czas na wyprawę!

Poniżej prezentujemy The Pitt z Fallout 3.

Ekspedycje w nowym dodatku Fallout 76

W Fallout 76 pojawią się również wyprawy. Są to powtarzalne misje na dużą skalę, rozgrywające się w Dziórze. Możecie je zaliczać solo lub z maksymalnie czteroosobową drużyną. Każdy gracz może zgłosić się do wyprawy, a jej misje są skalowane do poziomów graczy w waszej drużynie, ale koniecznie przygotujcie się i zabierzcie jak najlepszą broń, aby w trakcie eksploracji Dzióry wrażenia były jak najlepsze, a współczynnik przetrwania – najwyższy.

Czytaj też: Quake z 1996 roku otrzymał aktualizację

Ulice zrujnowanego Pittsburgha są jak labirynt, który będzie wyzwaniem dla nawet najbardziej doświadczonych i dobrze przygotowanych grup – wyzwania w wyprawach można porównać do misji kończących serie w Falloucie 76. Zaliczcie wyprawy, aby zyskać doświadczenie, łupy i znaczki – nową walutę, którą możecie wymienić na potężne i rzadkie nagrody związane z wyprawami!

Dacie szansę Fallout 76?

Przez ostatnie lata Fallout 76 został bardzo rozbudowany, a twórcy na razie nie zamierzają porzucać produkcji, stale dostarczając nowych atrakcji dla graczy. Gdyby tytuł zadebiutował w takim stanie – dziś mógłby być naprawdę dużym hitem.

Wciąż jednak nie jest za późno na założenie pierwszego C.A.M.P. i rozpoczęcie treningu przed wyprawą do Dzióry. Kiedy wyprawy zostaną udostępnione, gracze będą mogli zgarnąć podstawową wersję gry w ramach Fallout 76: Dzióry Edycji Standardowej. Jeszcze więcej wrażeń czeka w Fallout 76: Dziórze Edycji Deluxe, w tym podstawowa wersja gry Fallout 76 oraz Cyfrowy Zestaw Ulepszeń, zawierający zestaw C.A.M.P. pittsburskiego sąsiedztwa, malowanie fanatyków na PM 10 mm, pluszowego troglodytę, malowanie fanatyków na pancerz wspomagany i ładowarkę rdzenia fuzyjnego.

Czytaj też: Lista gier Sega Genesis Mini 2 ujawniona. Kolejna retro konsola do kolekcji!

Macie już Fallouta 76? Zgarnijcie pakiet rekrutacyjny Dzióry i dodajcie Cyfrowy Zestaw Ulepszeń z Edycji Deluxe do swojej gry! Fallout 76 jest już dostępny na PC, Xbox One, Xbox Series X|S i PlayStation 4. Produkcja jest również dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Dzióra pojawi się bezpłatnie dla posiadaczy Fallouta 76, w ramach aktualizacji Wyprawy, już 13 września.