Reklama
aplikuj.pl

Blizzard tworzy nową grę. Studio chce własne Valheim?

blizzard

Takiej informacji od Blizzarda nie mieliśmy już od dawna. Studio planuje zupełnie nowe uniwersum. Powrót do lat świetności i innowacji?

Blizzard z nową grą

Blizzard zamierza stworzyć zupełnie nowe uniwersum. Jest to informacja niezwykła z dwóch powodów. Po pierwsze, firma nie stworzyła nic zupełnie nowego od dłuższego czasu, więc kreatywne osoby w Blizzardzie w końcu będą miały okazję się wykazać. Ze wsparciem Microsoftu projekt może być naprawdę ciekawy.

Czytaj też: Lista samochodów Grid Legends. Sporo dodatkowo płatnych pojazdów

Druga kwestia to to, że powinniśmy zwrócić uwagę na to, iż mamy już którąś z zapowiedzi gier, która odbywa się na lata przed jej premierą, a do tego studio nie robi tego na dużej imprezie. Nowe gry z serii Star Wars to wpisy na blogach deweloperów, a przecież już nawet pierwsza zapowiedź PlayStation 5 odbyła się w formie artykułu! Ciekawy kierunek.

Tajemniczy projekt Blizzarda

Czym będzie nowa gra Blizzarda? Takie pytanie zadają sobie wszyscy gracze, ponieważ widać, że stworzone są tylko wstępne założenia. Deweloperzy szukają teraz pracowników, którzy będę współtworzyć tę grę.

Czytaj też: Horizon Forbidden West wygląda absurdalnie dobrze

Blizzard szykuje się na kolejną przygodę. Ruszamy w podróż do zupełnie nieznanego uniwersum, w którym osadzona jest nasza nowa gra survivalowa na PC i konsole. To miejsce pełne bohaterów do poznania, historii do opowiedzenia i przygód do przeżycia – ogromna kraina możliwości, czekająca na odkrycie.

Każda historia potrzebuje kogoś, kto ją opowie. A każdy świat potrzebuje budowniczych. Co, jeśli to moglibyście być wy?

Od trzydziestu lat Blizzard tworzy uniwersa dla milionów graczy na całym świecie. Wymaga to zróżnicowanego zespołu twórców, którzy chętnie zabierają głos, sami słuchają i zostają wysłuchani. Taka jest nasza misja.

Lubicie gry z gatunku survival? Chcecie dołączyć do zgranego zespołu doświadczonych twórców na wczesnym etapie projektowania nowego uniwersum… i pomóc napisać kolejny rozdział w historii Blizzarda?

Zapraszamy was do udziału w przygodzie. Odpowiecie na wezwanie?

Oficjalnie wiemy zatem, że Blizzard tworzy nową markę i zamierza przygotować grę typu survival na komputery PC oraz konsole. Gracze na ten moment najczęściej skłaniają się do tego, iż produkcja być może będzie przypominać Valheim. Jeśli Blizzard słucha graczy, to zapewne weźmie pod uwagę te oczekiwania.