Reklama

Znamy cenę i datę premiery słuchawek ear 1 od Nothing

słuchawek ear 1 od Nothing, Nothing ear 1, data premiery Nothing ear 1, cena Nothing ear 1, ear 1

Premiera tajemniczego modelu TWS zbliża się wielkimi krokami. Dziś dotarły do nas oficjalne informacje co do premiery słuchawek ear 1 od Nothing, co obejmuje zarówno dokładną datę, jak i cenę. Ta z kolei zapowiada się obiecująco, jak na to, co Nothing ear 1 mają zaoferować.

Czego możemy spodziewać się od słuchawek ear 1 od Nothing oraz w jakiej cenie?

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że słuchawki Nothing ear 1 są wyposażone w aktywną redukcję szumów (ANC), która wykorzystuje trzy mikrofony wysokiej jakości, aby możliwie najlepiej przechwytywać hałas z otoczenia i go niwelować. Grafika poniżej pokazuje nam czerwoną i białą okrągłą wstawkę na słuchawce, która sugeruje obecność panelu dotykowego. Firma zapewnia nas, że Nothing ear 1 będą lekkie i zaoferują nam ponadczasowy produkt oraz wysoką wygodę. Niestety na więcej informacji związanych ze specyfikacją będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Czytaj też: Kup komputer Lenovo ThinkBook i wygraj motocykl Ducati Monster. Brzmi uczciwie!

słuchawki Ear 1, Nothing Ear 1

Słuchawki Nothing ear 1, które mają zapewnić użytkownikowi „możliwości premium” zostały wycenione na 99 euro (około 450 złotych). Nothing postarał się o współpracę ze sklepami pokroju Selfridges, aby słuchawki ear 1 stały się nie tylko kolejnym modelem TWS, ale czymś w rodzaju Aipodsów, uderzających w lifestyle. Dla nas nie jest on specjalnie znany, ale w Londynie zna go pewnie każdy, bo to wręcz lokalna „ikona mody”, która już nie raz ponoć ustanowiła nowe trendy na rynku.

Czytaj też: Telefony Dizo oficjalnie, choć przedpremierowo. Oto Star 300 i Star 500

słuchawki Ear 1, Nothing Ear 1

Jeśli jesteście zainteresowani nowymi Nothing ear 1, to możecie śledzić stronę internetową firmy Nothing czy portale społecznościowe (@Nothing twitter i Instagram), ponieważ tam będą udostępniane najnowsze informacje z nimi związane. Natomiast jeśli chodzi o oficjalną prezentację ear 1, to odbędzie się ona 27 lipca podczas wydarzenia SOUND OF CHANGE.