Reklama
aplikuj.pl

ANC w Galaxy Buds2 Samsunga? Znamy odpowiedź

Cena Samsung Galaxy Buds2, Samsung Galaxy Buds2, Galaxy Buds2, wygląd Samsung Galaxy Buds2

Początkowe informacje wskazywały, że Samsung Galaxy Buds2 nie będzie miał aktywnego wyciszania hałasu z otoczenia. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, jak to naprawdę będzie z ANC w Galaxy Buds2 Samsunga.

ANC w Galaxy Buds2? Udostępniony post na Twitterze udziela nam odpowiedzi

Niejaki @Universelce udostępnił na swoim Twitterze post, z którego wynika, że Galaxy Buds2 Samsunga jednak będą oferować aktywną redukcję szumów (ANC), choć wcześniej słyszeliśmy, że możemy liczyć jedynie na tę pasywną. Potwierdzeniem obecności funkcji ANC w słuchawkach jest zrzut ekranu, który wyraźnie podkreśla nam jej obecność. Jak do tej pory tylko Galaxy Buds Pro i Galaxy Buds Live otrzymały aktywną redukcję szumów, podczas gdy Buds i Buds+ polegały tylko na pasywnej.

Czytaj też: Cena Galaxy Z Flip3 Samsunga. Kolejny wyciek potwierdza dobre wieści

Ujawniony zrzut ekranu pokazuje nam jeszcze tryb „Ambient Sound”, który przechwytuje dźwięki z otoczenia i przeciwnie do ANC, odtwarza je w czasie rzeczywistym. Oprócz tego z plotek wynika, że każda słuchawka Galaxy Buds2 będzie wyposażona w akumulator o pojemności 60 mAh, a towarzyszące im etui ładujące dostarczy kolejne 500 mAh.

Czytaj też: Ogromna bateria i niska cena, czyli Samsung Galaxy F22 w pigułce

Słuchawki pojawiły się na nieoficjalnych renderach w białym, czarnym, fioletowym oraz zielonym kolorze, które możecie podejrzeć na grafikach powyżej. Ponadto ostatnio dowiedzieliśmy się, że będą one kosztować 180-200 euro (około 810-900 złotych), ale to, ile z tego wszystkiego jest prawdą, dowiemy się podczas oficjalnej prezentacji, która odbędzie się 11 sierpnia.