Reklama
aplikuj.pl

Cena Samsung Galaxy Buds2 ujawniona

Cena Samsung Galaxy Buds2, Samsung Galaxy Buds2, Galaxy Buds2, wygląd Samsung Galaxy Buds2

Nowe Galaxy Buds2 razem z dwoma składanymi smartfonami (Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3) oraz dwoma smartwatchami (Galaxy Watch4 i Watch Active4) zostaną prawdopodobnie zaprezentowane w sierpniu. O nich możecie przeczytać już w naszych innych wpisach, do czego zachęcamy, bo poniżej skupiamy się na słuchawkach. Powód? Cena Samsung Galaxy Buds2 akurat została ujawniona.

Cena Samsung Galaxy Buds2 – mniejsza niż Galaxy Buds Pro

Ostatnie rendery przedstawiające Galaxy Buds2 pokazały nam pewne podobieństwo do słuchawek Galaxy Buds Pro, ale to rzecz jasna produkty z zupełnie innego segmentu. Nadchodzące słuchawki mają być tańsze od Buds Pro, co odbije się na ich możliwościach, a jedną z nich będzie srogi brak, bo dotyczący usunięcia aktywnej redukcji hałasu z pokładu. Liczyć można więc tylko na tę pasywną, fizyczną.

Czytaj też: Firma Nothing ma ogromne ambicje. Słuchawki Ear 1 zaczną je ziszczać

Każda słuchawka Galaxy Buds2 zostanie wyposażona w akumulator o pojemności 60 mAh, a samo towarzyszące etui ładujące dostarczy kolejne 500 mAh. Jeśli chodzi o ich wygląd to będą one dostępne w białym, czarnym, fioletowym oraz zielonym kolorze, ale te będą zdobić nie całość, a tylko słuchawki oraz wnętrze etui. Jego zewnętrzna część, niezależnie od wybranego przez nas koloru, będzie biała. Ponadto etui otrzyma dwie diody LED – jedną wewnątrz, a drugą na zewnątrz.

Czytaj też: Rendery Galaxy Z Flip3 pokazują składaka z każdej strony

Jeśli chodzi już o cenę nowych Galaxy Buds2, to najnowsze raporty wskazują nam na przedział 149-169$ (około 565-640 złotych), podczas gdy Galaxy Buds Pro zostały wprowadzone na rynek za około 750 złotych. Tak więc cenowo bliżej Galaxy Buds2 do Galaxy Buds Plus, które pojawiły się na rynku za 565 złotych, choć teraz naturalnie można je dorwać taniej.