Reklama

Bloodborne w 60 klatkach na sekundę nie ma sensu

bloodborne 60 fps, bloodborne ps4 pro, bloodborne

From Software wydając Bloodborne na PlayStation 4 zapewne zachęciło masę osób do zakupu gry. Tytuł nigdy jednak nie został ulepszony do PS4 Pro.

Gdy pojawiło się Bloodborne to nikt jest nawet nie myślał o takich konsolach jak PlayStation 4 Pro czy Xbox One X. Każdy był zdziwiony takim rozwiązaniem, ale gdy sprzęty już zadebiutowały to wiele osób zaakceptowało taką wersję urządzeń.

Gry na PlayStation 4 Pro zaczęły dostawać aktualizacje, które sprawiały, że tytuły działały w większej liczbie klatek na sekundę lub starały się oferować rozdzielczość 4K. Niestety dla fanów gry Form Software, produkcja Bloodborne była już dawno zamknięta i gra nigdy nie otrzymała odpowiedniej łatki ulepszającej.

Czytaj też: Data premiery The Last of Us: Part 2 oraz data wydania Ghost of Tsushima!

Takie Dark Souls 3 otrzymało już za to łatkę i tytuł na PlayStation 4 Pro działa w 40-55fps. Gracze się jednak nie poddali. Osoby ze zmodyfikowanymi konsolami i plikami gry postanowili spróbować ulepszyć Bloodborne do 60 klatek na sekundę.

Jak widać – udało się. Jest tylko jeden mały problem. Gra jest w 60 klatkach na sekundę przyspieszona. Ogrywanie takiego tytuły w takiej prędkości działania raczej mija się z sensem…

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News