Reklama

Nie tylko DeLorean, czyli pickup z Powrotu do przyszłości

pickup powrót do przyszłości, samochód powrót do przyszłości, Toyota SR5, pickup z filmu

Z serii filmów Powrót do przyszłości najbardziej kojarzymy kultowego DeLoreana, ale jak zapewne pamiętacie, to nie jedyny samochód, który tam wystąpił.

Widzowie powinni tym samym pamiętać o charakterystycznym pickupie Toyota Xtra Cab SR5 z 1985 roku. Ten w odpowiednim wydaniu służył bohaterowi, Martowi McFly przez kilka minut czasu ekranowego, a teraz jego naśladowca jest do kupienia.

Jeśli rzucicie okiem na tę aukcję na BringaTrailer, ujrzycie zdecydowanie wyjątkowego pickupa Toyoty. Ten dokładnie egzemplarz spędził dekady w garażu aż obecny właściciel postanowił zgarnąć go i odnowić oraz zmodernizować na tyle, żeby przywoływał na myśl samochód z filmu.

Dostosowanie tego SR5 z napędem na cztery koła obejmowało nadanie pojazdowi eleganckiego czarnego lakieru, zestawu do podnoszenia, pałąka i dodatkowych świateł KC HiLites.

Czytaj też: Obejrzyj jak nowe BMW M3 G80 szaleje na torze

Pickup dumnie stoi na 15-calowych felgach, a jego wnętrze przyjęło szare odcienie, podczas gdy ukłąd napędowy został odnowiony. Finalnie napędza go 2,4-litrowy i czterocylindrowy silnik i pięciobiegowa manualna skrzynia biegów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News