Bloodshot – pierwsze recenzje wypadają kiepsko

Bloodshot, Vin Diesel, Bloodshot opinie, Bloodshot premiera,

Bloodshot to najnowsza produkcja studia Sony Pictures z Vinem Dieselem w roli głównej. W serwisie Rotten Tomatoes pojawiły się pierwsze recenzje krytyków, które nie wróżą udanego seansu.

Po tym, jak go zamordowano, Ray Garrison zostaje wskrzeszony przez tajny zespół naukowców. Ulepszony nanotechnologią staje się nadludzką maszyną do zabijania o nazwie Bloodshot. Jego umysł został wymazany, jednak z czasem wspomnienia powracają, a on coraz bardziej pragnie poznać tajemnicę swojej przeszłości i odnaleźć tego, kto doprowadził do jego śmierci.

CZYTAJ TEŻ: Szybcy i wściekli 9 z nową datą premiery. Ogromne opóźnienie z powodu koronawirusa

Trailery zapowiadały typowy, średni blockbuster, z efektami specjalnymi i brutalnymi walkami. Niestety przyznana Bloodshot kategoria wiekowa PG-13 znacznie ostudziła entuzjazm tych, którzy na ten film czekali. Pierwsze recenzje krytyków, które pojawiły się w sieci jeszcze dobitniej pokazują, że Bloodshot to niewypał.

Na 75 recenzji na Rotten Tomatoes jedynie 26 jest pozytywnych. Negatywne oceny mówią o głupocie i bezsensowności tego filmu. Piszą również o efektach, które nie są w stanie przykryć dziurawej fabuły, a Vin Diesel na ekranie pręży się i robi dziwne miny, ale niczego więcej sobą nie reprezentuje.

Na Metacritic pojawiło się 25ocen, z których tylko 2 są pozytywne. Przeważa ocena mieszana, co dobitnie świadczy, że Bloodshot jest przeciętnym filmem, któremu niestety znacznie bliżej do kiepskiej produkcji.

CZYTAJ TEŻ: Tom Hanks wraz żoną zakażeni koronawirusem

Bloodshot ma zadebiutować w światowych kinach 13 marca, zaś w Polsce – 27 marca, jednak nie wiadomo, czy wówczas już nasze kina będą otwarte.